Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem birom már Mit tegyek?

Nem birom már Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rosszul vagyok,szorngás pánik nagyon szédülök légszomjam van már 4 l vizet megittam.

A nyugtató nem használ szúrodik a szívembe zsibbad a karom néha már azt érzem azonnal osszeesem.

Mit tegyek hívjak mentőt vagy valami?


2018. aug. 27. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
háziorvost kellene felkeresned.
2018. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mióta szedsz nyugtatót? (Lehet már tolerancia elvonási tüneteid vannak) Milyen nyugtatót szedsz? ( Nem mindenkinek jó ugyanaz. Ha rivotriltól vagy rosszul, akkor válts xanaxra, vagy fordítva). Mennyi nyugtatót szedsz? Lehet, hogy már nem elég. Én a helyedben kihívnám a mentőket, kérnék egy injekciót (fognak adni), aztán befeküdnék 2-3 hétre a kórházba. Teljes kivizsgálás, gyógyszerbeállítás, stb. Jobbulást!
2018. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most már ne igyál több folyadékot. Ha rosszul vagy, hívd fel az ügyletet, és kérjél tanácsot.
2018. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!