Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom tovább, úgy érzem...

Nem bírom tovább, úgy érzem nem bírom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi nem jó. De tényleg semmi. Nincs normális munkám, csak közmunka. Már több, mint 1 éve nem találok normális munkát. Ebből kifolyólag anyagilag padlón vagyok, a párkapcsolatomban is csak vergődök, a párom édesanyjával élünk, de egyszerűen nem bírom. Önálló, saját életet szeretnék élni. Jelenleg más éli az életem, semmi saját önálló gondolatom, döntésem nem lehet... illetve lehet, de abból semmi jó nem származik, csak harag, meg "nem szólok hozzád", esetleg letiporlak szavakkal a sárga földig, hogy tuti elrontsam a napod, meg az elkövetkezendő heted....

A szüleim elfordultak tőlem, számukra a nővérem és a férje az atyaúristen. Nekik mindent, szülinap extrán megünnepelve, torta...stb, amihez persze jó pofát kell vágnom, de az én szülinapom el van intézve egy 30 másodperces telefonnal. A nővérem meg fel sem köszönt.

Egyszerűen megfulladok, és megőrülök ettől a kilátástalanságtól. Evészavarom lett, emiatt folyton utálom magam, hízok, fogyok, nincs megállás.

Semmi más kiutat nem látok már, csak az öngyilkosságot, egyszerűen semmi kilátás nincs, hogy jobb legyen. 30 éves vagyok. Nincs semmim. Nincs életem. Pedig már 30 éves vagyok....


2018. júl. 19. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélgethetünk mailben vagy messengeren.
2018. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!