Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha dühkitörésem van, anyukám...

Ha dühkitörésem van, anyukám és a testvérem is megver? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17/L vagyok, pszichés problémáim vannak. Anyukám újabban teljesen megváltozott negatív irányba, sok szempontból.


Régebben megértett még jobban, mostanában azonban megver a dühkitörésemért... Vagy ha nem ő, az öcsém (9 éves).


Folyamatosan magamtól dühös vagyok, a düh csak akkor enyhül, hogyha jól beolvashatok anyukámnak.


(Tőle származik a dühöm, ő generálja bennem.)


Dühkitörés nélkül folyamatosan nagyon feszült vagyok + zabálási kényszerem van. Nagyon rossz.



#Dühkizörés
2018. aug. 29. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha te nem tudsz magadon uralkodni, akkor toluk miert varod?
2018. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
hogyan ver meg a 9 éves öcséd?
2018. aug. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Ha az öcséd próbál megverni, akkor rúgj bele egy nagyot sípcsontjáb(persze csak annyira hogy ne legyen baja de azért fájjon). Ha azután is megver, akkor minden alkalommal eúgj egyet bele. Egy idő után csak megérti hogy ki a nagyobb. Persze ezzel csak akkor próbálkozz ha már próbáltál beszélni velük erről és nem értik meg. Az öcséd gondolom azéet ver meg mert ezt látja az idióta anyjától és azt hiszi hogy ez helyes. Nem megverni kéne, hanem segíteni neked, megbeszélni a dolgokat, és ha kell akkor óvatosabban vagy megértően bánni veled ha épp ideges vagy. Esetleg elvinni pszihológushoz más nem működik.(Mondjuk az anyádnak meg az öcsédnek sem ártana elbeszélgetniük vele) Remélem tudtam sgíteni:D
2018. aug. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
86%
Ezt az undorító viselkedést senki sem tolerálná, pláne nem ilyen sokáig. Uralkodj magadon. Bár gondolom azt hiszed, hogy körülöttemd forog a világ.
2018. aug. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődjön màr a suli!
2018. aug. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Unalmasak már az éjjeli kamukérdések.

17 éves vagy és a 9 éves öcséd megver, na persze..

2018. aug. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanez volt velem. Anya vért, én dühös voltam, majd újra megvert, amitől újra dühös lettem. Ördögi kör. A sport sokat segített, mivel otthonról segítséget nem várhattam, illetve később, mikor dolgoztam már kértem szakember segítségét. Az öcsédet viszont nem értem én se. Család le és kész. Csak 9.
2018. aug. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
*csapd
2018. aug. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Miért olyan hihetetlen hogy megveri az öccse? Nekem 10 éves öcsém van. Én 160 centi vagyok, 48 kiló. Öcsém 171 centi, 83 kiló. Ha nekem ugrana esélyem se lenne. És nem, nincs hormonális problémája, egyszerűen apa családjára ütött, ott minden férfi 2 méter felett van, és versenyszerűen úszik meg dzsúdózik, tehát izmos is.
2018. aug. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Bocs de neked pszichiáternél lenne a helyed, nem szabadon :)
2018. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!