Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » TÜNDÉRHEGYESEK! Ti tudtatok...

TÜNDÉRHEGYESEK! Ti tudtatok erről a listáról?

Figyelt kérdés
Terápiában vagyok Tündérhegyen, a pszichoterápiás intézményben, és most este beszéltem Ildikó nővérrel (vékony, barna hajú, nagy szempillás) mert szerintem engem kedvel és szokott engedményeket adni. (Megengedte, hogy tegezzem és ki szokott engedni cigizni zárás után stb..) és most nekem azt mondta, hogy nagyon vigyázzak a viselkedesemmel, mert van egy tiltólista amit a terapok hoztak létre, és ha valaki rosszat csinál, vagy egyszerűen csak nem szimpatikus akkor rá kerül erre a listára és örök életre kitiltják thegyről. Nagyon megijedtem ettől, ezt nagyon nem szeretném, kétségbe vagyok esve. :,( Volt thegyesek ti tudtok erről valamit? :(

2018. aug. 29. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyelek meg. Nem.
2018. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy ez valami új dolog. :(
2018. aug. 29. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedjél meg, viselkedjél akkor rendesen.
2018. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké. Csak azokat sajnálom akik már rajta vannak. Ildiko neveket is mondott, de azt nyilvánvalóan ide nem fogom leírni.
2018. aug. 29. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
OK.
2018. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
62%
Hát nem tudom ez milyen lista, de listázni embereket szigorúan tilos. Az elképzelhető, hogy azok akik a szabályokat nem tartják be, nem tudják kezelni őket és elküldik.
2018. aug. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk nem kár érte. Elég szar hely.
2018. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ildikóval érdemes vigyázni, szeret kavarni és mellébeszélni.


Olyanokat szokott mindenkinek mondani de csak titokban, hogy ő a kedvenc betege, meg álmodott vele és sikeres lett az életben, meg hogy csak neki csak őt engedi ki zárás után, mert annyira szimpatikus. Azért ilyen mert csak így tud valaki bizalmába férkőzni és ezeket az infókat adja is tovább a többi dolgozónak. kb. mindenkivel megteszi, aki hozzáfordul valamikor.

2019. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy van és logikus is, hogy legyen.
2019. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!