Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hangokat hallok a fejemben,...

Hangokat hallok a fejemben, mi lehet?

Figyelt kérdés

Foleg este jon elő, random idopontokban hogy számomra felismerhető hangok hozzámszolnak pl: Radics Peti, baratnőm, vagy egy volt cigany osztalytarsam. Ezek a hangok nagyon tiszták es valosaghűek. Utoljara eppen jatszottam amikor egy egyszerű fejlővés utan Radics Peti hangjan azt hallottam hogy" legkozelebb neked jut egy ilyen loves baratomkh"erősen artikulálnak a hangok. szobatarsam mindig mondogadta hogy"vigyazz mogotted" es nem is olyan reg hallottam tole ugyan ezt csak szinten este es rajtam kivul az anyukam volt otthon.


Ezek egyre gyakoribbak



Mi lehet ez? Mit tehetek ellene?



2018. aug. 29. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
A skizofrénia csúnya betegség.
2018. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hallucinálsz, menj el dokihoz, mert ez nem normális, skizofrénia is játszhat.

De ez a Radics Petis rész nagyon tetszik, szinte látom magam előtt. :'D

2018. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy valaki szórakozik veled. Fejlövés után nem csoda...
2018. aug. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
El kellene menned orvoshoz.
2018. aug. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fejeden a fülhallgató, kioldódott a képernyőzár és véletlenszerűen tárcsázódik néhány szám.
2018. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, mit mondott a doki?
2018. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
45%
Ne keresd az okat. Figyelj oda arra, amit csinalsz, legyenek terveid az eletben es azokra helyezd a prioritast. Minel jobban bz.g.tnak a hangok, annal jobban torekedj arra, amit fentebb leirtam. Toreked a koszivre, de kozben tanulj meg bolcsen es helyesen donteni, 4 eve elek hanggal, aki ellenzi a fentieket, az a pokolba huz tudatosan vagy tudat alatt. Probald magadat jobba tenni es a vilagot. Jatekban vagy, nincs visszaut. legy tokos, tanulva tanulj, torekedve torekedj es maradj emberseges. Testverem vagy:)
2018. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tovabba ne beszelj senkinek sem rola, mert bantani fognak es minel jobban bantanak, annal jobban valik majd gonossza a hang es vagy olyat fog kerni, hogy magadnak arts, vagy ha te ezt nem teszed, masok elkaszalasara buzdit majd. Azok, akiknek nincs ilyen, ezt nem tudjak, szoval ne legyel felejuk haragos, nem tudjak mit tesznek. Szeresd "ellensegedet" vagy keruld el messzire, vigasztaljon a tudat, hogy majd az elet megbunteti. Mert ugy is lesz, de te tartsd magad foggal korommel, ne engedd, hogy a gondolataid, akarmilyenek is elvonjak a figyelmedet a napi teendoidrol. Ez a te belso tudatalattid, amikor megszemelyesiti magat es arra torekszik, olyan iranyba probal teged terelni, ami a lelki bekehez vezet, de nem biztos, hogy amit mond, az bolcs es helyes, ezert hasznald az eszed, tanulj meg merlegelni es soha ne engedd, hogy az erzeseid vezereljenek, tudatosan cselekedj es tanulj meg gyors es bolcs donteseket hozni. Az ember tokeletlen, de te torekedj a tokeletessegre es minel jobban fogsz torekedni, annal jobban fog cseszegetni a hang es csak akkor nyugszik meg, ha erzed munkad gyumolcset es az jo. Nem szeretnelek ijesztgetni, de ez ugy lesz, ahogy leirtam, ez igy mukodik es amit leirtam, azt vagy megtartod es kuzdesz vagy elmesz valami pszichodokihz, aki majd felir valami gyogyszert amit szedhetsz egesz eletedben vagy szektas leszel(hitgyulis, satanista, mormon, buddhista, miegymas). Legy ferfi, torekedj az onmersekletre es igyekezz ugy cselekedni, ahogy az neked es a kornyezetednek hasznos. Az ordog benned van, de te legy a Fonok. Nem konnyu, mert az erzeseid megcsalnak, s talan neha el is kell engedned magad, de tudd, hogy hol a hatar. Ne imadj se Istent, se jelkepeket, emberi voltodnal fogva kepes vagy arra, hogy eldontsd, hogy mi helyes es helytelen, csak az ego szabhat gatat, de te engedj neki. Es mos egy kicsit meghazudtolom magam. Ha megis isten fele fordulnal, csak egyvalakihez szabad, Ishtarhoz, Innanahoz, Anyahoz. Szamtalan neve van es tudd, hogy o vegig ott van veled. Egy belso erzes ez, a te jobbik feled, amit megszemelyesithetsz, hisz a tortenelem folyaman is oly sok sok kultura, birodalom epult fel a bele vetett hittel. Meg lehet pszichologialiag magyarazni, de ne akard. Az univerzum letrehozott valamit, ami ellen az orvostudomany, a pszichologia tehetetlen vagy csak talalgat, ezt a harcot neked kell megvivni.Legy tisztaban a Tudatalattidal, mert ketto benned az en, es o ugy fog viselkedni, amilyenne te formalod. Egy finom es bolcs no legyen a te istened, novered, anyad, hugod, probald meg ez fele terelni a hangot es megidezed ot. Nehany kulturaban az esthajnalcsillagnak nevezik:) Ketszer volt fizetesemelesem, nyelvet tanulok, most teszem le a jogsit, es mindent, amit elertem, a hangnak koszonhetem. Szoval le se sz.rod, ha masok itelkeznek feletted es elhordanak a hatad mogott. Elj!:)
2018. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!