Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tiager gyógyszerről van...

Tiager gyógyszerről van valakinek tapasztalata? Segít abban hogy ne kívánja az alkoholt az ember?

Figyelt kérdés

Párom sajnos alkohol függő nem súlyosan de el mentünk az orvoshoz mielőtt nagyobb baj lenne! A lényeg el mondtuk mi a probléma, hogy nem tud le jönni keresi az alkalmat, hogy igyon stb..

Fel írták ezt a gyógyszert és nem értem miért ezt mert a papírja szerint elvonási tünetek kezelésére való. Viszont szerintem inkább olyan kéne neki először amitől nem kívánja sz alkoholt.

Ha valaki tud erről a gyógyszerről véleményt mondani meg köszönném


2018. aug. 29. 23:37
 1/1 anonim válasza:

Szia

Először is : olyan nincs,hogy valaki csak kicsit alkohol függő. Nyers leszek, de a leírtakból egyértelmű,ha keresi az alkalmat,hogy igyon valaki,akkor az alkoholista.

A gyógyszert ,amit írtál elvonási tünetekre adják. Gondolom ha nem inna 2 napig remegne a keze stb.stb. Talán tapasztaltál ilyet.

Nem értem miért nem javasoltak kórházi kezelést?? Elvonót magyarán, a gyógyszereket ott állítják be és ott totális alkoholelvonás van, ott nem lehet inni ugye. Amit említettél gyógyszert olyan nem létezik. Olyan van,amitől ha ráiszik az ember nem lesz meg az alkoholnak az a hatása,ami alapesetben van, valamint van a bőr alá ültethető gyógyszer, de ezeket csak a beteg beleegyezésével adják.

Nem tudom azóta mi a helyzet, de ez nem annyi,hogy beszed pár pirulát és jó lesz.

Ez a Tiager is kemény szer hosszú távon, plusz kellene mellé csoportterápia stb.

Nem tudom mi hangzott el ott a dokinál, de lehet jobb lenne addiktológust felkeresni , ezt sem írtad ,hogy pontosan milyen dokinál voltatok, mert ahhoz,hogy ne igyon komoly elhatározás,akarat is kell. Ha ez nincs tök mindegy mit szed. Ráinni ezekre pedig nem szabad.

2018. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!