Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség agorafóbiával....

Pánikbetegség agorafóbiával. Ki hogy éli meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés

Nem részletezem hosszú lenne de egy enyhébb pánikbetegség és erősebb agorafóbia ami kínoz. Lassan vissza kell térnem a munka világába a gyermekem ovis lesz. De már a gondolat is megrémít.

Ki hogy kezeli ezeket a rosszulléteket, vagy hogy veszitek rá magatokat h mégis kimozduljatok? Ha mennem kell valahova már zakatol is az agyam hogy bújhatnék ki a kötelezettség alól, de ha dolgozni kell akkor dolgozni kell. Nagyon félek hogy kihat majd a munkába állásomra :( :(


2018. szept. 1. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyerekkel se mozdulsz ki vagy csak a munkától rettegsz? A férjem agorafobias pánikbeteg, ő konkrétan max az utca végéig tud eljutni, azt is csak akkor, ha elet-halal kérdése. Xar helyzet. Terápia segíthet, bár ugye oda is el kellene jutni
2018. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az agorafóbia az egyik leggyakrabban kialakuló fóbia ha sokáig fennáll általában pánikérzés, pánikroham is társulhat hozzá, de ezt már te is tudod... Neked is leírom bár már biztos sokszor hallottad, de itt különösen fontos hogy merd magad kitenni a szorongásokat okozó helyzetnek.Mert ugye a félelmeket csak úgy lehet legyőzni ha szembenézel velük.És ez sokkal többet jelent(mégha kevésbé kényelmes is) mintha gyógyszert veszel be. Ezenkívül ne szokj hozzá mert nagyon nehéz lesz letenni a bogyókat.Tudom nehéz ez ilyenkor,de hidd el hogy megoldható ha kitartó vagy.
2018. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néezz a stresszdoki oldalára.
2018. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem csak a munka miatt pánikolok csak az egy nagy váltás lesz és általában minden olyan helyzet kiváltja ami eltér a megszokott mindennapoktól. A városban elközlekedek de ha át kell menni a szomszéd városba mondjuk bevásárolni az már gond. Voltam dokinál vele de itt nincs terápia gyógyszert kap az ember és mehet. Én is kaptam nem kell mindig szedni csak ha úgy érzem és tényleg alig szedem havi talán 4-5 alkalommal 1 szem de van hogy annyi sem.

A régi munkahelyemről jöttem el oda megyek vissza csak mikor eljöttem még nem volt ilyen gondom vagyis nem volt ennyire erős. Nem tudom tájékoztassam e a főnököm vagy inkább ne. Rosszul leszek majd ez nyilvánvaló de ha tudnak róla talán az engem is megnyugtatna egy kicsit. Szerintetek?

2018. szept. 3. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha onnan jöttél el akkor nyilván ismered az ott dolgozókat (főnöködet), ha úgy ítéled meg hogy nem lesz kifejezett hátrányod abból ha elmondod (nincs rosszindulat) akkor persze megnyugtató lehet számodra ha tudnak rőla, de ezt neked kell tudnod.
2018. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!