Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igaz hogy energia italok...

Igaz hogy energia italok tudnak segíteni depresszió ellen?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal amikor energia italt iszok ami tartalmaz taurint (Próbáltam már taurin nélkülit is de annak semmi hatása nem volt), mindig sokkal jobban és energikusabban érzem magam. Sokan mondták nekem hogy az energia italok nagyon egészségtelenek és nem kéne innom, ezért nem vagyok benne biztos hogy meg éri-e pár órás jókedvért egy ilyen egészségtelen italt innom. Próbáltam gyógyszert szedni a depresszióm ellen, de eddig mindegyikre nagyon rosszul reagált a szervezetem úgyhogy már nem is merek többet próbálni mert állandóan csak rosszabbul lettem tőlük. Próbáltam terápiákat is de semmi, aztán volt egy időszak amikor elkezdtem inni, viszont azt sem bírta a szervezetem és pár hét után már csak a pia gondolatától is hánynom kellett ezért inkább abbahagytam az ivást. Ezek után volt 2 nap amikor nem aludtam semmit és a fáradtságtól nagyon hiperaktív lettem, és ott észre vettem hogy mennyivel jobban érzem magam úgy mint normális esetben ezért kezdtem el energia italokat inni. Jobb kedvem lesz tőlük. Normális esetben 2-nél többet nem iszom naponta. (Vagy Monster-t vagy RebBull-t szoktam) Csak tudni szeretném hogy megéri- e ez az egész, mert tudom hogy nagyon egészségtelenek ezek az italok, de legalább nem érzem magam olyan rosszul tőlük.

2018. szept. 2. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha segítenének, már nem lenne depressziós e kis hazánkban.
2018. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Depresszió ellen egyetlen egy dolog az, ami igazán hatékony: Te magad
2018. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami nekem bevált depresszió ellen: magnézium, D vitamin, és minden nap legalább 10 perc testmozgás (youtube-on kerestem hozzá videókat).

Melyik energiaitalban van taurin? Úgy tudtam, kivonták belőlük. (Nekem az alacsony vérnyomásom miatt lenne fontos.)

2018. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Magyarországban egyik energia italban sincs, én külföldön szoktam nagyobb mennyiségben venni, hogy legyen.


És köszönöm a tanácsot, mindenképpen ki fogom próbálni a mozgást + vitaminokat :)

2018. okt. 20. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!