Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudniuk kell róla? Vagy hazudjak?

Tudniuk kell róla? Vagy hazudjak?

Figyelt kérdés
Most megyek át egy másik középiskolába, 2 évig jártam egybe, ahol depressziós lettem, pszicihátriára jártam, gyógyszert szedtem egészen tavaly decemberig, mindenki azt hiszi hogy mostmár jól vagyok, de nem, sok fájdalmas emlék köt ahoz a sulihóz, muszáj volt váltanom, de senki sem tudja hogy emiatt megyek másik suliba, azt mondta azért szeretnék máshova mert ezt a szakmát nem szeretem. Most van egy papír amit be kell majd vinnem és van rajt egy olyan kérdés hogy depressziós e? Fogalmam sincs hogy mit húzzak alá, nem akarok hazudni, de azt sem akarom hogy megbélyegezenek, reméltem hogy itt majd új életet kezdhetek, de ha most kiderül hogy hazudtam.... Mert valószínűleg ki fog, mivel suli váltás miatt mennem kell egy pszichológushoz is. Ti mit tennétek? 17l

2018. szept. 3. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem írnám be a helyedben. Semmi köze hozzá országnak-világnak. Akinek fontos, az majd megtudja.
2018. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell beírnod. Tulajdonképpen meggyógyultál, tovább tudtál lépni.
2018. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!