Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy 1 hét antidepre...

Normális, hogy 1 hét antidepresszáns szedés után még mintha erősebbek is lennének bizonyos tüneteim?

Figyelt kérdés
Nyugodtabb vagyok, viszont depressziósabb. A tájékoztató szerint 2-3 hét is kell, mire érezni fogok pozitív hatást is. Orvos rám bízta, hogy szedem e tovább a gyógyszert (kventiax), vagy abbahagyom.

#antidepresszáns #szedjem-vagyneszedjem?
2018. szept. 3. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Te döntésed, szerintem vannak biztonságosabb, és jobb módszerek is, hogy valaki ne legyen depressziós, mint az "anti"depresszáns.
2018. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Adj neki legalább 1 hónapot.
2018. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Kventiax nem antidepresszans, hanem antipszichotikum. Nem ugyanaz. De ettol fuggetlenul ennek is tobb het kell, mire hat. 1 het mèg keves, varj meg egy kicsit szerintem.
2018. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Az orvosnak el kellett (volna) mondania, hogy 2-4 hét a hozzászokási idő és ez alatt a tünetek erősödhetnek, hozzászokás után javulni fog.
2018. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szia. Nekem kb. ami durvább volt 2 hét. majd egyre jobb lett. Várj még vele.
2018. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!