Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit fog velem csinalni a...

Mit fog velem csinalni a gyogyszer?

Figyelt kérdés

Mi fog tortenni? Milyen lesz? Panikrohamaim lesznek? Meg fogja valtoztatni a szemelyisegemet? Escitil, antidepi, ehhez mindenkepp kell majx Xanax? Negyed szemmel kezdem, aztan kell felet szednem, igy is eros tuneteim lesznek? Nagyon felek. Ezektol a dolgoktol meg foleg, alkoholt sem tudok inni az ez iranti szorongasom miatt. Nagyon ketsegbe vagyok esve. Nem akarok depresszios lenni a panikolas miatt, mar igy is nagyon magamba fordultam, mindig ezen kattog az agyam ha van ra lehetosegem. De megis nagyon felek a gyogyszertol.

20/L



2018. szept. 4. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A Xanaxtól szinte zombi lesz az ember, sajnos az édesanyám és a nagymamám is szedte egy időben, innen tudom, a többi antidepresszánsnak is ilyen mellékhatása van.
2018. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Halucinalas? Felelem, szorongas ok nelkul? Ilyenek lesznek? Mit jelent az hogy zombi?
2018. szept. 4. 10:51
 3/7 piku78 ***** válasza:
Az elsőhöz szólnék hozzá.Mi az hogy a xanaxtól zombi lesz?Ne viccelj már.Nemgondolod hogy 20 éves lányn több mg xanaxot fog szedni pánikbetegségre.Meg antidepresszánstól is zombi lessz.Hadjuk már.Nemtudom miért kell ijesztgetni ilyenekkel.Én is szedek xanaxot és antideprsszánst pánikbetegségre és nemvagyok tőle zombi.
2018. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 3 Én csak azokat a dolgokat írtam le, amiket tapasztaltam azokon az embereken, akik ilyesmit szednek vagy szedtek.

Nincs benne semmi ilyesztegetés, csak a valóság.

2018. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bar gondolom ok azert nagyobb dozisban szedtek. En a leggyengebb Xanaxot kaptam. Ataraxot szedtem mar regebben csak ejszakara, semmi ertelme nem volt hozzateszem, kiutott es aludtam, napkozben meg baromi almos voltam tole, amitol be is panikoltam. De nem voltam zombi, olyan voltam mintha nem aludtam volna semmit ejszaka.
2018. szept. 4. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden szupi. A xanaxot nem szedtem, úgy sem volt vészes az antidepi magában.
nov. 28. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!