Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez súlyos depresszió?

Ez súlyos depresszió?

Figyelt kérdés
Folyamatosan rossz döntéseket hozok.A múltamba élek nem tudom feldolgozni,hogy akkor még boldog voltam most már pedig nem.Nem tudok kikapcsolódni bárhova megyek az agyam a problémáimat vetíti magam elé.Sosincs egy őszinte mosolyom.Folyamatosan fáradt vagyok este nagyon nehezen alszom el reggel hamar kelek.Sokszor vannak öngyilkossági hajlamaim.Leginkább csak fekszek egész nap azok amik eddig boldoggá tettek nem kötnek le.Beteges bűntudatom van a rossz döntéseimtől folyamatosan félek a jövőmtől és úgy érzem ebből nincs kiút.A rossz kedvem miatt nagyon sokszor van olyanom,hogy bántok egy számomra fontos személyt amit később megbánok és szörnyen érzem magam tőle.Nem tudok elszakadni ettől a személytől pedig csak veszekszek vele. A szorongásomtól nagyon sokszor szédülésesen fáj a fejem illetve étvágyam nincsen max ha eszek valamit akkor azt egyből ki is hányom.Szinte minden naposak az önyilkossági hajlamaim. Orvos tudna segíteni?
2018. szept. 4. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, ez depresszió. Nagyon sürgősen fordulj szakorvoshoz.
2018. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!