Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyobb kajalas utan miert...

Nagyobb kajalas utan miert erzem hogy panikolok?

Figyelt kérdés
Bar panikrohamom nem volt meg emiatt, de kozel erzem es igy is nagyon rossz. Nagyobbakat ver a szivem kajalas utan. Ennyire leterhelne? Keveset eszek meg vekony is vagyok, es nem is mindig alakul igy, altalaban ha kaja utan van dolgom es megyek akkor nincs baj.
2018. szept. 5. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha túleszed magad, akkor a teli gyomor rontja a légzés működését, megváltozik a keringő vér eloszlása: csökken az agy vérellátása stb.
2018. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szívedet nézesd meg!
2018. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Maskor is rosszul szoktam lenni. A panikhelyzeteket is nehezen birom.
2018. szept. 5. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen ez nem az evéssel lesz összefüggésben nálad csak itt vetted észre, valószínűleg sok más helyzetben is kialakul, mert hajlamos vagy a pánikreakcióra...van ilyen figyeld meg magad.Egyébként biztos hogy van valami konkrétabb oka, gondolkozz, mert ezt csak te tudhatod.
2018. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1 eve van ez, az utobbi idoben a kajanal is eszrevettem, meg mar igazabol figyelem is hogy mikor leszek rosszul. Jarok pszichologushoz is. Baj lehet a szivemmel?
2018. szept. 5. 18:30
 6/9 Skullflower ***** válasza:
100%
Én is megfigyeltem, hogy kajálás után kicsit rosszabb a szorongásom munkahelyen. A reggelivel nincs gond, csak ha jól beebédelek, akkor érzem ezt.
2018. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is munkahelyen rosszabb. Van ennek valami magyarazata? Vagy ezt csak a szorongas okozza?
2018. szept. 5. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,a folyamatos szorongás okozza,és ebből lesz később a pánikérzés, pánikreakció.A szorongás okát kellene tudnod/megszüntetned és idővel el is múlik ez az érzés.Egyébként ahogy írtad is a mozgás (is) sokat segít ilyenkor.
2018. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A betegsegektol felek, ez az oka. Ezert ennyire nehez elengednem ezt.
2018. szept. 6. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!