Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? (Bővebben...

Mi lehet a bajom? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Szóval nem értem mi lehet a problémám talán mentálisan vagyok megzavarodva, de ez nagyon fontos lenne számomra! Akkor a lényeget leírom. Annyi hogy mostanában nagyon érdekel az ilyen mentális dolgok, vannak fura érzéseim, hogy valaki figyel, és hogy láttam a szellemet. Néha mintha nem is én akarnám mondani a dolgokat hanem az agyam. Még az is fura, hogy egyrészt nagyon imádtam a szórakozóhelyeket és az ilyeneket, de mostanában sírógörcsöt kapok a tömeg közepén... nem merem elmondani családtagjaimnak biztos őrültnek néznek. Izomrángásaim is vannak, és néha úgy érzem mintha a fejem jobb hátsó része zsibbadna. Lehet nézni idiótának de nekem tetszik, és várom a fejemben a hangomat nagy szeretettel hogy kinyírjam őket. Viccet félretéve Utána olvastam a dolognak, de semmi értelmeset nem írnak. Néha szorongok nagyon és széttép az ideg minden apró dolgon és úgy érem néha kihagy az agyam és csak bánulok.. mi lehet az oka?
2018. szept. 5. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdődő skizofrénia.
2018. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oof és azt mi válthatta ki? :/ szeretem az ilyen dolgokat, nagyon sokat olvasok róluk, de nem hiszem az válthatta volna ki. Talán eddig is az voltam, csak nem vehettem észre? Fura ez nekem..
2018. szept. 5. 21:42
 3/6 NekoOo ***** válasza:
Miert mondja mindenki mindenre hogy skizofrénia... Van egy rakat mentális állapot, nem minden a skizofrénia. Hangok, képek vannak, amiket mások nem látnak csak te? Szociális fobia is lehet ami megmagyarázza a tomegtol valo félelmet es azt hogy azt erzed, allandoan bamulnak.
2018. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen hallottam az elmúlt napokban hangokat amik azt javasolták öljem meg a szüleimet.. nem viccelek! Egy mély férfi hang mondta amit mintha már hallottam volna, pedig nem, vagyis nem vagyok biztos benne. A szellemes dolgokat pedig nem csinálom már, csak elég ritkán lárok fura dolgokat amik a valóságba nem illenek oda.
2018. szept. 7. 06:14
 5/6 NekoOo ***** válasza:
Amennyiben valoban tapasztalsz pszichotikus tüneteket mihamarabb keress fel egy pszichológust, hogy fel tudjatok állítani egy korkepet es nehogy baj következzen be. Elozd meg a rosszat.
2018. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg sokan dobálóznak mostanában a skizofréniával, de ebben az esetben valóban annak tűnik. Ha már ilyen parancsokat hallasz a fejedben, és ezek konkréten hangok, nem pedig kényszergondolat, akkor ehez egyből pszichiáterhez kell fordulni!
2018. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!