Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha idegösszeropp...

Mit csináljak ha idegösszeroppanásom van?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat idegeskedtem és elég sok pánikrohamom is volt,de eddig bírtam. De most minden kitört belőlem sírok ideges vagyok szúr a szívem meg minden. Most mit csináljak? Hogyan nyugtassam meg magam?

2018. szept. 6. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy idegösszeroppanás, mert az azonnali halált jelentene. Mindenképpen bőgd ki magad. Ha tudsz, kérj valakitől 1-2 szem frontint, xanaxot, vagy rivotrilt. Ha ez nincs, akkor dobj be 2-3 konyakot. Aztán nézz meg egy vígjátékot, animációs filmet, vagy menj el sétálni.
2018. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs olyan hogy idegösszeroppanás ne idegesíts még te is ilyenekkel kérlek!
2018. szept. 6. 19:18
 3/9 A kérdező kommentje:

Elegem van már a sírásból is mert már így is egésznap ezt csinálom.

Én eléggé gyógyszerellenes vagyok ezért ha lenne sem szeretnék ilyeneket bevenni.

Konyak sincsen itthon. A filmeket meg már halálosan unom,mivel egésznap azokat nézem. Sajnos sétálni csak a ház körül tudok most de hátha ez is segít.

Köszi a válaszodat és bocsi ha olyasmit írtam amivel megbántottalak,de tudod most elég ideges vagyok.

2018. szept. 6. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Eléggé magam alatt vagyok én is az utóbbi időben - nekem a zen meditáció az ami legjobban segít.

Mivel jelenleg leginkább a gondolatok miatt szenvedek, ezért jó ha minél jobban a jelenbe tudom hozni magam.

Ezenkívül sokat vagyok kint, de igazából nem sokmindent csinálok.., nézem a felhőket, vagy a fákat, és csak úgy vagyok.

Kint a természet szerintem megnyugtató tud lenni.

Talán a futás is segíthet, ha van hozzá energiája az embernek.

2018. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Igen igazad van. A természet tényleg segít. Kimentem az udvarra, szinte semmit nem csináltam és megnyugodtam. Az egyetlen probléma az hogy a problémám ugyanúgy megoldatlan maradt.
2018. szept. 6. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Háát ezzel én is így vagyok kedves kérdező. Nem tudom mit lehetne csinálni - az én esetemben talán az idő segíthet, bár ezt most nem tudom elképzelni.

A - Te esetedben sehogy sem lehet megoldani azt a bizonyos problémát..?

2018. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Úgy hiszem sajnos az én problémámat is csak az idő tudja megoldani,azonban már nem tudok tovább várni,mivel már teljesen megőrít ez. Ilyenkor olyan tehetetlennek érzem magam,mert nem tudok semmit sem tenni ellene,pedig szerintem minden tőlem telhetőt megtettem már na de mindegy egy napon majd csak megoldódik minden.
2018. szept. 6. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia - nincs kedved beszélgetni?

#4 vagyok

Nekem tönkrement az egész életem, lenulláztam magam minden téren - de legjobban az fáj hogy elveszettem akit szerettem. Belül valami elveszett, és csak az üresség maradt.

Hiányzik az is hogy valakivel tudjak kommunikálni mert eléggé egyedül maradtam - ezért is írtam..

2018. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#4 Igen van kedvem és ha valaki megérti azt amit átélsz az én leszek az.
2018. szept. 6. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!