Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Forduljak szakemberhez?

Forduljak szakemberhez?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 12 éves koromban különváltak a szüleim. Azelőtt se volt annyira fényes a helyzet, iszákos apám volt/van, így rengeteg ideget nyeltünk le édesanyámmal ketten. De miután különváltak mélyzuhanásba kezdtem. 13 évesen volt az egyik legmélyebb pontom, aztán azóta ilyen időszakos az egész. Ezalatt a 6 év alatt nagyon labilis voltam lelkileg, volt hogy ez intenzíven hónapokig tartott, tiszta zombi voltam a suliban is. Egyszer tök jól elvagyok egy kis ideig, aztán a semmiből beüt ez a mély melankólia. Érzem, hogy már testileg is kihat rám. Álmatlanság gyötör a hétvégéken kívül minden egyes napon. Unom már ezt a helyzetet, és akarok valami megoldást találni arra, hogy túllépjek ezen, mert úgy érzem így hosszútávon teljesen bele fogok roskadni.

2018. szept. 6. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ő tud segíteni. Ha már attól nem lett jobb a helyzeted hogy az apukádat otthagytátok.
2018. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kétszer posztoltam ki a kérdést, ne lepődjön meg senki,ha ugyanezt látja majd valahol..
2018. szept. 6. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp fordulj szakemberhez, mert még rosszabbá is válhatnak a tünetek.
2018. szept. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,ha az eltelt évek alatt sem tudtad ezt önerőből feldolgozni, sőt úgy érzed rosszabb lett, akkor inkább keress egy pszichológust.Ne tedd tönkre magad, mert a szorongásból könnyen lehet pánikbetegség ha hajlamos vagy rá.
2018. szept. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem ebből a biboláris elmezavar jött le. A jó kedvedben túlfűtött szexuális életet élsz? (Mert akkor tényleg nagyon hasonlít)
2018. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!