Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogyan állítjátok meg a...

Ti hogyan állítjátok meg a depresszív gondolatokat?

Figyelt kérdés

Néha elég annyi (vagy elég erős épp az akaratom), hogy "ne gondolj ilyenekre, ezek teljesen irracionális gondolatok", de sokszor nem, és máris jön rá a válasz, hogy "dede, van alapja".


És innen ha csak nem sikerül meggyőznöm magamat, hogy ne gondoljak ilyesmikre, mindenkinek vannak hibái, problémái, sőt másoknak sokkal nagyobb is, stb, akkor már sokszor innen nincs is megállás egy jó ideig. Legalábbis amíg valami rajtam kívül eső dolog nem történik velem, vagy épp valami eszembe nem jut, amivel sikerül meggyőznöm magamat, stb.


Nektek milyen praktikátok van arra, hogy ne taszítsátok szándékosan mélyebbre magatokat?


2018. szept. 15. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig csinálok valamit, ami órákon át leköt/kikapcsol, így nem kezdek el olyan dolgokon agyalni, amitől bőgni akarok.
2018. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én pl. ide jövök, ha nem vagyok jól. mások problémáival még mindig jobban elvagyok, mint ha pörgök a sajátjaimon.
2018. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alkohol. Frontin. Alvás.

Ez nem jó, csak én ezt szoktam csinálni...

2018. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!