Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy nem érzem stresszt?

Figyelt kérdés

Sokszor van olyan, hogy nem veszem észre, hogy adott helyzetben izgulok, csak azt veszem észre, hogy teljesen leizzadtam.

Csak extrémen stresszes helyzetben szoktam érezni egy kis nyomást a hasamban.

Alapvetően mondhatnánk is, hogy ez milyen jó, de így csak utólag veszem észre, hogy éppen stresszes helyzeteben vagyok és nem tudom ennek megfelelően kezelni a helyzeteket.



2018. szept. 16. 10:46
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
A teljes leizzadás neked nem elég jel?
2018. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem lenne rossz dolog, ha pl érezném, hogy éppen streszelek és a leizzadás előtt feltűnjön.

Illetve nem tartom normálisnak, hogy ne érezzek valamit, egy olyan dolognál, ami ilyen komoly fizikai hatást gyakorol rám.

2018. szept. 16. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A tested és az elméd, nem mindig működik tökéletes összhangban. Sőt még az elmét is tovább szokták bontani a tudatos agyra és a tudalattira. Persze részemről ez feltételezés, bár én sokat foglalkoztam a témával, hogy elnyomod magadba azt ami okozza a stresszt, emiatt tudatosan nem fogod fel, de a tudatalatt ott a probléma, ami kihatással van a testedre. Akard megérteni magad.
2018. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!