Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ez ellen?

Mit csináljak ez ellen?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem megreformálni az étrendemet, igyekszem egészségesebbeket enni, de nem is igazán vontam meg magamtól dolgokat. Ami a baj: kalóriákat számlálgatok. Szörnyen rossz érzés, fogságban tart, de nem tudom abbahagyni. Mindent fel kell írmom, amit ettem.

Azt hittem, hogy kordában tudlm tartani, de én is beleestem a falási-rohamok csapdájába. Folyamatosan éhes vagyok és a kaján gondolkodom, teljesen kikészít. Annyit tudok enni, mintha nem js egy kis vékony lány lennék, fogalmam sincs, hogy fér belém ennyi. Valószínűleg gyors az anyagcserém is, mezomorf alkat lehetek, hízni is tudok, de azért alapvetően vékony (izmosabb) vagyok. Mozgok is, tehát eredendően ezért is lehet nagyobb az étvágyam, de sajnos ez már nem egy normális szint. Egy ültömben meg tudlk enni fél doboz fagyit, vagy negyed kiló kenyeret. Aztán persze mély depresszióba süllyedek. Jelenleg nem tudok szakemberhez fordulni, de nagyon szeretnék tanácsokat kapni azoktól, akik már átestek ilyenen.


2018. szept. 16. 16:26
 1/1 anonim válasza:
Sajnos sok tanácssal nem tudok szolgáni, hisz én is küzdök ezekkel a problémákkal ezen pillanatban is és kicsit össze vagyok zavarodva/kavarodva. De, ha szeretnéd kiadni magadból a dolgokat, vagy hasnonló, nyugodtan írj privátban. Nem vagy egyedül.:)
2018. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!