Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak a (majdnem)...

Mit csináljak a (majdnem) mindennapos reggeli hányingeremmel?

Figyelt kérdés
Általában suli, vagy találkozók előtt van ez, amikor sok ember közé megyek. Van amikor több óráig is tart, néha meg egész hamar elmúlik. Ilyenkor hányingerem van, remegek, izzadok, fáj a fejem, és van amikor egyszerűen csak rámtör a sírógörcs, és nem tudom abbahagyni. Szeretnék erre megoldást találni, mert már elég régóta van, és megnehezíti a reggeleimet.
2018. szept. 17. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kell találnod az érzelmi okát és azt orvosolni. Rosszabb időszakaimban nekem is elő-előjön ez - szóval tudom, mennyire kellemetlen - de ennél jobb motivációd nem is lehet arra, hogy változtass valamin. Én ilyenkor szépen magamba szállok, elgondolkozok, hogy mitől is félek vagy görcsölök jelen pillanatban. Ha a munkahelyemen nem tetszik valami, akkor ott verem ki a balhét; ha az iskolában ijeszt meg egy várható megmérettetés, akkor többet készülök az adott dologra; ha a párkapcsolatomban van a hiba, akkor jön a nagybeszélgetés vagy a szakítás. Nem szabad elbújni a problémák elől. :)
2018. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!