Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak kíváncsiságból; mit...

Csak kíváncsiságból; mit gondoltok a 'mentális egészségemről'? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Fikázást nem kérek, csupán kíváncsiságból írok. Kíváncsi vagyok ti hogy látjátok a 'mentális egészségem' azok után, amiket mindjárt fel fogok sorolni. (Nem kell beszarni, amiket leírok, mind csak az elmémben ötlött fel, tenni nem tettem semmit és nem is tervezek)

Talán kezdem azzal, hogy mindig is elég furcsa gyerek voltam. Általában egyedül tengettem az időmet, már akkor sem szerettem emberek között/emberekkel lenni. Egy ideig próbálkoztam a barátkozással, de sosem jött össze mindenféle ok miatt, úgyhogy hamar felhagytam vele. Tökéletesen elvoltam saját magammal, és nem igazán vágytam soha senkire, de egy kicsit azért mégis, tudjátok, mint minden gyerek, ez minden gyerekben benne van és kész.

Általános iskola 1. osztályától kezdve felborult az életem, eleinte az osztályban, évekkel később az otthonomban is. Ebbe most nem megyek bele, a lényeg, hogy jó sok minden történt már velem.

Éééés akkor most jöjjön az elméleti része az egésznek! Ezt egy kis bevezetőnek szántam.


- A horrorfilmeken kívül más filmet nem bírok megnézni. A horror, a vér, a rettegés a mindenem, egyedül ebben lelem érdeklődésem és szórakozásom.

- Sokszor gondoltam már arra, hogy állatokat kínozzak. Néha még az emberek megölése is eszembe jutott, módszerek is, minden.

- Rettenetesen érzékeny vagyok, mégsem vagyok képes kimutatni semmilyen érzelmet. Csinálhatsz bármit, fapofával bámulok rád és még csak egy grimaszt se ejtek meg, nemhogy könnyeket. (Maradjunk annyiban, hogy ezt mind a sok gebasz állította be nálam, ennyi) (Ja, és írásban tudok igazán empatikus lenni, de a való életben rosszabb vagyok mint egy néma próbababa (és nem túlzok, heh))

- A bicskámat mindenhova magammal hordom, ha kedvem támad, legyek bárhol, csak előveszem és elszórakozom vele (Persze bántani nem bántok senkit és semmit, szimplán azt csinálom amihez kedvem van, és mindenkit leszarok)

- Gyűlölöm a ragaszkodás minden egyes formáját. A pokolba lehet vele kergetni.

És stb, stb, stb. Sorolhatnám estig. Hozzászólásban várom hogy szerintetek mennyire vagyok elmebeteg xdd


17 éves fura fiú, hehe



2018. szept. 17. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
No offense, de nagyon hasonlítasz az egyik kedvenc könyvem főszereplőjére - azonban ez a karakter szociopata. Szerintem keress meg egy pszichológust, kérj segítséget! Tényleg nem megbántani akarlak, de a saját érdekedben kérd ki egy szakértő véleményét is, ne csak a gyakorikérdések népéét.
2018. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1, Csak nem John Wayne Cleaver-re? xdd

Egyébként járok pszichiáterhez, pszichológushoz, még kineziológushoz is, de szart se érnek. Semmit se tudnak és semmit se képesek megállapítani. Talán a kineziológus tud egy-két dolgot, nem rossz, mégsem a legjobb. Plusz amúgy se fűlik a fogam ezekre a szarságokra.

2018. szept. 17. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmondom neked, mi a bajod, lehurroghatsz, lepontozhatsz, de majd belátod, hogy igazam van.

Nincs semmi mentális betegséged, nem vagy pszichopata vagy szociopata, csupán annyira lefoglal a téma, annyi ilyen szarságot olvasol/hallasz/látsz stb., hogy magadra vetted ezeket a jellemvonásokat. Az én véleményem szerint különlegesnek, furának, a normális eltérőnek. esetleg izgalmasnak szeretnéd tudni magadat. Tudod miből mutatkozik ez meg? Ha valami “igazi” szociopata lennél, akkor nem gyakorin várnád a megerősítést, hogy márpedig te valóban nagyongonosznagyonkülönc vagy. Simán lerí ez a beszédmódodból is.

Kamasz vagy, nálad ilyen a “lázadás”, majd kinövöd.

2018. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs. Ilyen egy átlagos, normális kamasz srác. Az lenne a nem normális, ha nem lenne benned ez a lázadás, hiszen így lesz belőled egészséges felnőtt. Lehet, hogy még nem látod be, de ez csupán lázadás. Az elmebajt felejtsd el, nem vagy beteg.
2018. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!