Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem hogy nem kapok...

Úgy érzem hogy nem kapok levegőt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy elég gyengének és fáradtnak érzem magam. Nem kapok levegőt,de elég nyugodt vagyok,nem pánikolok.

Hogyha tényleg nem kapnék levegőt,akkor fuldokolnák és pánikolnák nem?

Most nem jelentkeznek ezek a tünetek csak valahogy mintha nem jutna el a tüdőmbe a levegő,mintha elsiklana mellettem. A szívem lassan ver és az egyetlen dolog,amit érzek az valami erős szag,ami valószínűleg egy poloskától származik.

Most kéne tennem hogy jobban legyek? (Már azért kicsit elkezdtem bepánikolni mert ez tényleg elég furcsa érzés.)



2018. szept. 18. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Tereld el a figyelmedet, kezdj el pl videot nezni. Ha elmulik, akkor valiszinuleg csak panik, ha nem mulik el, menj el dokihoz.
2018. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Milyen poloska? Hogy jön ez ide?
2018. szept. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jógalégzés, zen-légzés, Buteyko-légzés. Nézz körül a neten.
2018. szept. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hát-, és mellizmok, valamint a rekeszizom merevsége adja azt az érzést, hogy nem tudsz elég mélyen lélegezni. Relaxálással (autogén tréning) segíthetsz magadon.
2018. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!