Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A családom miért nem megértő...

A családom miért nem megértő velem, hogy szociális fóbiám van?

Figyelt kérdés
A szüleim állandóan azt mondják, hogy csak egy életképtelen vagyok, egy nyűg rajtuk, aki soha nem lesz képes normális életet élni. Szerintük mindegy lenne ha nem is élnék, mert úgy se jutok soha előbbre az életben. Nem értik miért szorongok ha pl. hivatalos ügyet kell intéznem. Munkám sem volt eddig még soha. Párkapcsolatom sem volt olyan ami igazi. Depressziós vagyok, és már járt a fejemben az öngyilkosság.
2018. szept. 19. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az emberek nagy része ezt nem érti meg.
2018. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert ezt az érti meg, aki tapasztalt már hasonlót. Egyébként nehéz elképzelni, pontosan milyen.

Én is eléggé ilyen voltam egyébként, de ne aggódj, ki lehet belőle jönni (nagyjából), lehet az embernek rendes munkája, párkapcsolata. Egy tippet adok azért, a pajzsmirigyedet vizsgáltasd ki, ha még nem tetted, nekem évekig volt szubklinikus alulműködésem, mire kegyeskedtek rájönni (TSH-m a referencia tartomány felső részén mozgott folyton, minden más normális volt, plusz UH-n egy enyhe nagyobbodás), és rengeteg depivel kapcsolatos problémámat ennek a számlájára írhatok.

2018. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szociális fóbia gyógyítható vagy javítható . Szüleid biztos azért bántanak mert nem is látják hogy változni akarsz. Fejezd fel a világot mert sok érdekes dolog van benne, és főleg mert jobb ha nem zuhansz magadba.

Ha fiatal vagy bármit megtehetsz és bármit elérhetsz .

Ha nem csinálsz semmit akkor biztos nem lesz jobb és ha nem csinálsz semmit nem is kellesz egyetlen nőnek se.

Tenni kell különben csak rosszabb lesz.

2018. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, jársz még iskolába, vagy egész nap csak otthon vagy?
2018. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!