Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4 honapja kezdődött hogy...

4 honapja kezdődött hogy elkezdtem dietazni, fogytam 3 kilót ennek aztán sokan szóltak hogy álljak már le, végül anyukám már azt mondta elvisz a kórházba ha meg fogyok úgyhogy elkezdtem enni és azóta mindig Bűntudatom van?

Figyelt kérdés
2018. szept. 20. 19:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat kicsit rosszul írtam Kí a kérdést mert nem engedett többet szóval fogytam 3 kilót pedig már eleve vékony voltam 168cm 51 kg és 47 re lefogyfam és mindenki mondta hogy mostmár álljak le évvel aztán amióta elkezdtem egyszer dietazni azóta mindig buntudatom van ha eszek és nem tudom miért van ez
2018. szept. 20. 19:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Így kezdődik az anorexia, ami életveszélyes is lehet. Minél előbb keress egy mélylélektani terápiára kiképzett pszichológust, aki rendbe teheti az életed, mielőtt nagyobb bajod lenne.
2018. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!