Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Apám nagyon durván magában...

Apám nagyon durván magában beszélt, meg mutogatott szerinted?

Figyelt kérdés

Az ablakból láttam, kézzel mutogatott és nem volt ott senki... Meg emelgette a sapkáját is...


Tényleg direkt mindenhol megnéztem nem volt senki. Rákérdeztem, hogy a szomszédasszony volt az ablakban, de az sem.


Nyugdíjas, meg nem jár el.


Olyat eddig is szokott, hogy magában röhög, meg beszél, de ez durva, hogy mutogatott, meg sapkált is emelgetett.


2018. szept. 21. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagy gond, csak elvan a kis világában. Kicsit beszűkült az élettere. Vigyétek emberek közé vagy legyetek vele többet. Ha nem javul a helyzet lehet, hogy érdemes lenne szakemberhez fordulni (neki kell kezdeményezni, mivel beszámítható).
2018. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokásom néha. Gondolkodom, és néha hangosan ki is mondom, gesztikulálok is néha. Ha eszembe jut valami vicces akkor meg röhögök. Előfordul, nem nagy gond.
2018. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha vicces jutt eszembe röhögök, ez nekem is megvan.


De úgy tett, meg mutogatott, mintha ott lenne valaki és köszönne neki.


Ne mond, hogy ez normális. Amúgy múlzkor ilyenekkel gyanusít, hogy be vagyok drogozva stb... Nem komplett.

2018. szept. 21. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:

3 Vigyázza nevetéssel, mert amikor egy idős ember közvetlenül elköltözés előtt áll. Tehát 1-5 év a haláláig, és demens, akkor kivétel nélkül az elhunyt rokonaikat látják.A nagyapám sosem beszélt magába, nem volt demens, de halála előtt 2 évvel az elhunyt rokonait, és gyermekkori barátjait látta, és beszélt hozzájuk.Kórházba is, és minden hol ahol járt.


Édesapád mennyi idős?

2018. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!