Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pécs, pszichológus?

Shiroku kérdése:

Pécs, pszichológus?

Figyelt kérdés
Megbízható, szimpatikus pszichológust keresek Pécsett, lehetőleg olyat, aki nem horror árért dolgozik. Ha tudnátok nekem ajánlani valakit, aki megfelel ezeknek, azt nagyon megköszönném. 22/L

2018. szept. 21. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én tudok ajánlani egyet

hozzá járok már majdnem egy éve.

Varga Adrienn a neve a veress endrei rendelőbe járok hozzá.

Nekem sokat segített hozzá el mehetsz

és ráadásul ingyen is van.

Én is 22/ L vagyok.

2018. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én Antus Esztert ajánlanám! Magánban is jóval olcsóbb, mint általában a pszichológusok, de hozzá is lehet járni a Veress Endre utcai rendelőbe TB-s alapon. Én csak áradozni tudok róla, nekem hihetetlenül sokat segített és el sem tudnám képzelni, hogy valaha akár csak egy alkalomra is betegyem más rendelésére a lábam! Egyrészt nagyon jó szakember, másrészt a személyisége, temperamentuma és a humora is utánozhatatlan, úgyhogy hálás lehetek, hogy hozzá járhatok! Persze, lehet, hogy kissé elfogult vagyok már, de őszintén ajánlom Neked!:) Ha szeretnéd, privátban elküldöm a rendelős számát!

21/L

2018. szept. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki még olvassa ezt a kérdést. Szintén (jelenleg) 21 éves lány vagyok és az a kérdésem, hogy hogyan lehet TB-s alapon elmenni pszichológushoz?
2021. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!