Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig leszek meg rosszul?

Meddig leszek meg rosszul?

Figyelt kérdés
1 hete szedek antidepit, fel szemet, Escitilt. Konnyebben ram jon a szorongas es sokkal erosebben jelentkezik, mint gyogyszer nelkul. Jo, sokkal konnyebben el is mulik. Most reggel peldaul kezdtem erezni, hogy jon a panik, elont a forrosag, bizsereg a kezem. Bedugtam a kezem a csap ala es el is mult. De meddig lesz ez meg igy? Mikor leszek jol? Tegnap pl nem volt semmi ilyen. Ma reggel megint a semmibol ramtort ahogy felebredtem.

2018. szept. 22. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ez a gyógyszer szedés kezdetén teljesen normális. Általában pár hét kell amíg teljesen hat a gyógyszer.

Velem is ez volt az elején, én két fajta gyógyszert is szedtem az egyiktől teljesen rosszul lettem ezért le álltam vele.

De a másik gyógyszer nekem is pár hét után hatott. Szóval ezen ne aggódj. :-)

2018. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az is lehet a baj, hogy nem nyugtatozok melle napkozben? Ugyanugy akkor tor ram, mikor elkezdek agyalni, csak intenzivebben. De egy nap egyszer-ketszer egyenlore, nem tudom lesz e ez rosszabb.
2018. szept. 22. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez kb a 6. ilyen jellegű kérdésed. Megértem, hogy türelmetlen vagy, és jól akarsz lenni, de attól nem leszel, ha 20x kiírod. 3x megírtam, hogy az antidepresszánsoknak akár 3-4 hét is kell, mire kifejtik a hatásukat, és addig még fokozhatják is a rossz tüneteket. Kaptál mellé xanaxot, amit nem szedsz be. Akkor ne csodálkozz, hogy szorongsz. Jobbulást!
2018. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak jo a megnyugtatas, hogy nem valami elromlott meg nem maradok igy. 1 tablettat irt a doki Xanaxbol, 0,25osbol, azt az Escitil fel szemevel egyutt veszem be ejszaka.
2018. szept. 22. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!