Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoiás vagyok?

Paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor egyedül vagyok otthon,eléggé félek attól,hogy valaki be fog törni/meg akar támadni,sőt néha azon gondolkozom,hogy mi van,ha valaki már van bent rajtam kívül a házban. Ezért ilyenkor mindenhova késsel mászkálok,direkt bekapcsolom a tv-t hogy hallatszódjon,hogy nem üres a ház. Emberek között nem vagyok ennyire félős. 16/L

2018. szept. 24. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos olyan világot élünk, ahol azt sulykolják, hogy egy lány egyedül veszélyben van. Szerencsére a helyzet nem ennyire súlyos, annak ellenére, hogy egy esetleges támadás esetén a hatóságokra nem igazán számíthatsz.

Szerintem kezdj el valami kűzdősportot tanulni. Sajnos a fizikai védekezésben nem sokat segít (a támadónál fegyver lehet, fel lehet készülve stb), de az ember gondolkodását elég rendesen átalakítja.

2018. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ebbe a problémába szenvedek 10 éve szóval meg tudlak érteni.. én a “menekülést kezdtem el “kitanulni/fejleszteni.

Köszi 1# válaszoló.

2018. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább egy 6 lövetű gáz-riasztó revolvert ajánlanék utcára... Otthonvédelemre meg: Keserű Onesta, Keserű Rubber Meteorite. - persze csak akkor, ha veszélyes a környék vagy nem érzed magad biztonságban, meg amúgy is jól jön azért :D
2018. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!