Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Estére sok 1mg Frontin? Nem...

Estére sok 1mg Frontin? Nem tudok elaludni másképp

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 00:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Egy időben totàl nyugtatòfüggő voltam. Csak azzal tudtam aludni,De nem 1mg janem minimum 4 rosszabb napjaimon akàr 8 is! Anyi volt a gond, hogy màsnap kòmàs voltam
2018. szept. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem az 1 mg sok, hanem az baj, hogy nem tudsz elaludni. A frontinozással azt fogod elérni, hogy hozzászokik a szervezeted, és egy idő után már nem lesz elég ennyi. Egy darabig nem gáz, ha szeded, de előbb-utóbb az okokat kellene feltárni.

Én inkább javasolnék valami gyógyteát (citromfű, macskagyökér, levendula), bár pszichikai függőség ezekkel is kialakulhat.

Ha csak ideiglenes ez, hogy nem tudsz aludni (pl. pár hétig nagyon stresszes a melód, és tudod, hogy emiatt van és utána elmúlik), akkor nem baj a frontin, de hosszú távon nem jó ötlet.

2018. szept. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1-es, te hogy szoktál le róla?
2018. szept. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sok. Ha nem tudsz elaludni, akkor se vegyél be 1 mg-ot. 0,25 mg-os tablettához egy Valeriána Relaxot próbálj meg beszedni, ha nem használna.
2018. szept. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, még régen nekem is volt, hogy 4-5 mg kellett. Én arról a Kventiax miatt tudtam leszokni, mert az is kiutott éjszakára. Már azt se szedem. Most 1-2 hete van megint ez a "frontinozás" nálam. A teák sose használtak nekem, mert még ha el is tudtam aludni, pár óra múlva kelhettem is fel pisilni :( Megpróbálok csak napi 1 kávét inni, attól biztos jobb lesz a helyzet.
2018. szept. 25. 06:36
 6/12 A kérdező kommentje:
És a Frontin meg a Valeriana együtt nem gáz?
2018. szept. 25. 06:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nyugodtan keverheted őket. Egyébként ha beállsz egy adagra, és csak alváshoz szeded az még nem olyan nagy probléma. Bár azért 2mg-nél ne nagyon dobálj be többet esténként se, mert az már bezavar másnap.

Talán még az meditációs segíthet. Csak ajánlani tudom ;)

2018. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én 1mg-tól is délig kómás vagyok, szóval mától csökkentem is inkább... :/
2018. szept. 25. 17:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó teszed! Próbáld is csökkenteni...

Nekem a lefekvés előtti kb 15 perces meditáció vált be - azóta nem nyomatok gyógyszert.

2018. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok. Kijöttem melòzni külföldre ès elfogyott. Fent vagyok a hegyekben orvos messze. Nem tudtam aludni nèlküle egy percet se sokszor. Remegtem izzadtam, pànikroham jött ràm, olyan volt mintha a mellkasomon ülnènek. Aztàn elmùlt. Az elmùlt 10 èv alatt màr 2x szoktam le ìgy.
2018. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!