Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak egy pszichopata áll...

Csak egy pszichopata áll bosszút sikertelen állásinterjú után?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
En mar akkor boszult alltam, amikor nem hivtak vissza miutan leadtam az oneletrajzom :D
2018. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Tehat meg allasinterjura sem jutottam el. De ez egy nagyon kiveteles eset volt. Utasitottak mar el tobb helyen es sehol nem alltam bosszut, de ehhez a ceghez nagyon elakartam menni dolgozni es egyszeruen felbszott hogy az HR-es meg csak el se olvasta az emailemet!! Vagy szimplan torolte. Megjegyztem tobbszor elkuldtem egymas utan nekik es kertem kifejezetten hogy valaszoljanak, meg az online formot is kitoltottem. Na egyikre se valaszoltak, megjegyzem mindez nem egyszerre tortent, hanem kb 1 honap telt el minden egyes probalkozasom kozott. Es mivel nagyon szerettem volna ott dolgozni, es nem akartam hogy egy idiota HR-es kezeben legyen a jovom zaloga, aki nem kepes lelkiismeretesen vegezni a munkajat, megkerestem a fonoket es elmondtam neki hogy dolgoznak a HR-es munkatarsai! Ra ket hetre behivtak interjura.
2018. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem bosszút áll miután feleslegesen utazik 400 kilométert. :) Egy pszichopatától ez természetes vagy nem?
2018. szept. 25. 20:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor pszichopata vagyok.
2018. szept. 25. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem is vonta kétségbe.
2018. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
400 km-re elmentél egy állásinterjúra? Feltételezem nem arra számítottál, hogy ha megjelensz, akkor egyből fel is vesznek, szóval akkor felmerül a kérdés, hogy ezek után miért akarsz rajtuk bosszút állni? Kényszerítettek, hogy közel fél ezer km-t utazz?
2018. szept. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A csávó nem pszichopata, csak szimplán egx idióta.
2018. szept. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hogy álltál bosszút?
2018. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te sem vagy tisztában a pszichopátia fogalmával. Nem vagy pszichopata.
2018. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!