Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szondi teszt 48 kép és elemzés...

Szondi teszt 48 kép és elemzést megtalálom valahol?

Figyelt kérdés

Igen tudom, hogy csak szakember értékelheti és magamnak ne csináljam, de nem is akarom. 1-2 képre vagyok kiváncsi csak.

Hétfőn voltunk férjemmel örökbefogadás miatt szakpszichológusnál aki elvégezte nálunk és ő magának értékeli. Csak volt 1-2 kép ami tényleg ösztönösen taszított és érdekelne mit jelent :)



2018. szept. 26. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van a teljes angol nyelven. :)

2018. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez csak a 8 képes verzió amit mindenhol megtalálok. Nekem az utolsó előtti pakli érdekelne, vagy a 3. nem emlékszem :)
2018. szept. 26. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Ha rányomsz, hogy 'start test' akkor mind a 48 képről végigkérdez, hogy melyik 2 a legszimpatikusabb és melyik 2 a legkevésbé. 6 pakli lesz. Bár az igaz, hogy az összes képről egyesével nincs elemzés. Ha minden igaz, akkor ezen a linken már látni fogod, hogy 'start test'. :)


[link]

2018. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Itt megtalalod az összes képet

[link]


Azt tudod, hogy ezek az emberek mindennyian sérültek, deviánsak, elmebetegek, nem csoda, hogy van pár olyan, akiről ezt ránézésre megállapítja az ember.

2018. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Sajnos a második linket már próbáltam korábban és nem működött.

Igen tudtam már a teszt előtt is, hogy minden képen pszichiátrián kezelt emberek vannak.

De ahogy elmondta a pszichológus, minden ember arcára kirajzolódnak a személyiségi jegyei, így nem azzal szimpatizálok, hogy az adott személy amúgy azért volt benn mert megölt 2 embert zavarában, hanem mert rögeszmésen féltékeny volt stb.

Ha valóban a szimpatikusnak kiválasztott arcok is csak rosszat jelentenének akkor nem lenne értelme a tesztnek :)

2018. szept. 27. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!