Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nem használ az...

Mit tegyek ha nem használ az antidepresszáns? Mi lehet az oka? Valami más megoldás depresszióra?

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt az egészet. Korábban szedtem antidepresszánst és használt. Csak sajnos abbahagytam. Mikor abbahagytam rá kb 3-4 hónapra visszajöttek újra a tünetek.A lényeg, hogy korábban hatottak többször is az antidepresszánsok most kb több mint 1 éve próbálkozom velük és egyik sem hatott.

2018. júl. 23. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Környezet változás/életmód váltás nem ártana.Bár lehet hogy orvos váltás se...

Illetve kórházi beállitás.

Nekem nem a gyógyszer x@r,hanem az életem;/

2018. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Pszichiáter vagyok. Pszichoterápiát mindenképpen javaslok, hogy milyen fajta jön szóba ahhoz pszichológusnál ill. pszichoterapeutánál intrjú kell. Emellett érdemes újabb antidepresszívumokat kipróbálni, ha még nem volt minden modern megpróbálva (Brintellix, Valdoxan, Trittico, esetleg escitalopram, duloxetin hatóanyagúak ha még nem volt próbálva) Ha egyik sem hat akkor hangulatstabilizáló jön szóba (leginkább Lamolep) mert felmerül rejtett bipolaritás (Bipoláris II)
2018. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

#2 ah,orvosnál csak úgy rendelem a gyógyszert,mint kocsmába az italt?!

Főleg név alapján!

Hát a kezelő dokim tutti bevitetne ilyesmiért,pár napra...Az orvosnak kell hogy megfelelő gyógyszer/kezelés ismerete legyen!

2018. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én csak felsoroltam a jelenleg moderneket. De egyébként orvosként gyakran van hogy elmondom a gyógyszerek előnyeit és hátrányait és megkérdezem a beteget melyiket vállalja be mert neki kell szednie és együtt élni vele. Olyant meg úgyse fog szedni a beteg amit rossznak tart hiába írom fel.
2018. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszát! Szinte mindegyiket próbáltam talán a triticot nem... jelenlegi gyógyszereim: reggel wellbutrin SR 150 mg, tegretol CR 400 mg reggel és este, valdoxan 25mg este 1. Esetleg kineziológiát ajánlja?
2018. júl. 23. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
A gyógyszer NEM megoldás semmire! Inkább füvezzél.
2018. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A füvezés sajnos gyakran látom, hova vezet:arra hajlamosak pszichotikussá válnak tőle ami sajnos nem üúlik el hiába hagyják abba. Ez azt jelenti irreális gondolataik, észleléseik, cselekedeteik lesznek, folyamatosan pszichiátriai kezelésre szorulnak.

A kineziológiát nem ajánlom, nem gyógyít.

2018. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!