Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki vagy égve pontosabban...

Ki vagy égve pontosabban mikor égtél ki?

Figyelt kérdés

Hány évesen égtél ki? Milyen téren?


Én teljesen kiégtem. Már az sem érdekelne nagyon ha életem legszebb lánya ágyba hívna,vagy ha megkapnám az álom melót. Egyszerűen teljesen belefáradtam ebbe az országba, nőkbe, a folytonos küzdésbe hogy csak nagyon ritkán vagy szinte sohasem történik velem jó dolog. Sok csalodott, csömörlött ember van rajtam kívül?


25f



2018. szept. 30. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Én régen mindig annyira irigyeltem a párokat, akiket látok az utcán! Volt, hogy teljesen felb***tam az agyam, ha láttam ilyeneket, volt, hogy rámjött a sírás a villamoson. Próbáltam társkeresőkön pasit keresni, de nem sok randi volt, meg persze a szokásos: vagy egy tapló állat, vagy nem kellek neki. De ezek annyira nem viseltek meg, csak hogy egy csomószor voltam "reménytelenül szerelmes". Na ebbe annyira belefáradtam, hogy hogy egyszerűen már irigykedni se tudok a párokra. Meg akármilyen gyönyörű és szimpatikus, aranyosnak tűnő pasit meglátok az utcán, egyszerűen azt érzem, hogy én semmit akarok ezektől az emberektől. Semmit. Se szexet, se beszélgetni, semmit.


A "hivatásomat" meg már egyetem alatt megutáltam, de elvégeztem, dolgoztam is benne, nagyjából 1 év után "égtem ki" azon a területen. Próbáltam újrakezdeni is (kicsit mást), de az sem ment. Nekem fogalmam sincs már, mit kezdjek az életemmel ezen a téren...


Épp tegnap este gondoltam rá, hogy vágyni meg reménykedni nem érdemes semmiben. Vagy lehet, hogy másoknak érdemes, de nekem nem, mert nekem ezek nem jönnek össze. Azt kell kiélvezni, ami Éppen Van, ha épp van valami. Csakis azt. Többre vágyni nem is érdemes.


27N

2018. okt. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huh, szóról szóra az van velem, mint az előző válaszolóval. 22L
2018. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is kiégtem, talán még nagykorú se voltam egészen. Engem a tanulás készített ki a legjobban és minden más sz***r, ami történt. És most még munkanélküli is vagyok!
2018. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Engem se sok dolog érdekel már az életben. Annak örülök a legjobban ha hétvégén kialszom magam, ha találok egy jó könyvet, vagy egy kis borral megnézek valami érdekes dokumentumfilmet. Kb ennyi. Belefáradtam az életbe, és a legtöbb embertől egyszerűen undorodom. A szex sem hajt már. Sosem azzal történt akivel szerettem és jólesett volna. Fölösleges nyűgnek érzem.


Egyébként én is sokszor elsírtam magam, párokat látván. Főleg hogy milyenek is azok akik együtt vannak.

2018. okt. 1. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenben egyetértek!

Kb. csak az alvás és a kaja érdekel, meg a mobilnetem. Ha ébren akarok maradni, amit így munkanélküliként halál felesleges, de ha mégis, akkor még a kávé érdekel. És miközben elkeseredetten böngészem a professiont mind hiába, és frissítem le a bejövő emailjeim, amire állásajánlatot várok mind hiába, és várom, hogy csörögjön a teló egy HR-estől szintén hiába, azon kesergek, hogy ez az egész élet mennyire nagyon totálszívás!!!

És ezen a kesergésen kívül biza kevés maradt, csak aludni jó, márha épp tudok, enni is jó, márha épp eljutok odáig két reménytelen email frissítés között.

Semmit se tudok az életemmel kezdeni, egy rohadt melóm sincs, ami ebből kiszedne! Itt ehet meg a penész a 4 fal között, egyszerűen semmim sincs! Szóval kiégtem!!!

Szóval mindenkivel egyetértek és együttérzek!

2018. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Sosem azzal történt akivel szerettem és jólesett volna." Dettó. :(

(Első voltam.)

2018. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30 évesen égtem ki kb. Azóta vagyok úgy, hogy elég volt mindenből, fölösleg küzdeni mert nincs eredménye, csak a vergődés. Unalmas már és elég is volt az egészből. Ennyi, nem részletezem.
2018. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is.. annyira rosszul voltam, hogy ott hagytam a munkám, mert fizikai tüneteim voltak. Beszélgettem szakemberekkel, és egyedül egy valaki tudta megmondani mire lenne szükségem, egy valós célra, amiért érdemes dolgozni. Én annyira ki voltam a munkám miatt, hogy most már szakma váltásban gondolkozom, olyasmi ami közelebb áll hozzám, mint egész nap bezárva egy irodában és monitorok előtt ülni. 30n
2018. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!