Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki munkakerülő a huszas...

Aki munkakerülő a huszas éveiben az mitől lesz az?

Figyelt kérdés

2018. okt. 1. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lustaság, megszokás, a felelősségtől való félelem, depresszió, munkára való képtelenség (pl nem képzett, de a nehéz munkát fizikailag nem bírja). Sok mindentől lehet.

Leginkább attól, hogy nincs rákényszerítve, hogy ez mitől van, az pedig teljesen egyedi.

2018. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szülei eltartják
2018. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a fentiek írták, plusz még attól lehet, ha sehogyse találsz (végzettségeddel kompatibilis) munkát (hiába küldtél be CV-t kismillió helyre!).
2018. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, az nem munkakerülés, hanem egyszerűen nincs munka szakmályán belül, majd idővel elmegy takarítónak, vagy őrnek, vagy gyári munkásnak, mert nincs más.
2018. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4, én jelenleg pont ilyesmi állásra vadászom, csak egy kicsikét magasabb szinten, de igazából bármi jó lenne. Addig igenis munkakerülőnek érzem magam, mert kb semmi értelmeset nem csinálok az álláskeresésen kívül, csak lógok a semmiben. Pedig amúgy nem akarok!!!
2018. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy a végzettséggel kompatibilis alatt azt értettem, hogy nincs szakmám. Az érettségi meg kb semmit se ér! Így maradt a "munkakerülés" és a CV írigatás a professionon X hónapja.
2018. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rossz társaságban forog.
2018. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!