Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség, otthoni munka?

Pánikbetegség, otthoni munka?

Figyelt kérdés

Pár éve pánikbeteg vagyok és sajnos ma már nagyon súlyos a helyzet. Nagyon nehezen tudom elhagyni nappal a lakást. Nem is dolgozom már egy ideje.

Arra lennék kíváncsi hogy van valami alternatív megoldás erre a problémára ? -

Valós otthoni munka , akár interneten akár más opció is szóba jöhet.


2018. okt. 1. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvosi opció szóba sem jöhet? Annyira rossz a helyzet?
2018. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát dolgozom rajta. De jelenleg sajnos nem.
2018. okt. 1. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tapasztalatbol mondom, hogy nem jo megoldas, ha begubozol! Egy jo tarsasagban dolgozni elönyösebb egy panikbetegnek, mint egyedül. Hidd el nagyon sokan ereznek ugy, mint te, Inkabb annak jarj utana, hogy miert lettel panik beteg es engedd el az okot! Ne allits fel magadnak akadalyokat meg pluszban, igy is van eleg az eletben! Menj sokat a szabadba es igyal teat, szanj idöt az erzeseidre, ne ellenkezz a gondolataiddal, csak engedd, hogy elillanjanak! Ideig-oraig a gyogyszerek segitenek, de többet art utana, mint hasznal.
2018. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék ! Nem elbújni akarok a probléma elől. Csak amíg nincs más lehetőségem pénzszerzésre addig szeretnek egy alternatív megoldást találni ! Nagyon kellemetlen tud lenni hogy 23 évesen semmi keresetem és segíteni se tudok így itthon . Ezen szeretnek változtatni addig amíg helyre nem jövök .

Semmiféle gyógyszert nem szedek !

2018. okt. 2. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!