Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A valdoxan anitdepresszánssal...

A valdoxan anitdepresszánssal tapasztalat, illetve vélemény róla?

Figyelt kérdés

#tapasztalat #Valdoxan #antideresszáns
2018. okt. 2. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Április óta szedem, nekem nagyon bejött.

Jókat alszom, de nem úgy, hogy ne tudnék felkelni tőle. Tök jól is érzem magam, és az étvágyamat sem növelte (mondjuk én azt sem bánnám, ha növelte volna).

A hangulatom már az első szem után jobb lett, viszont eleinte szörnyen rosszul voltam, éjjelenként felébredtem, nem tudtam visszaaludni, hányingerem volt, stb., ezért egy ideig féltem, hogy nem fog hatni, de szerencsére végül átmentek ezek a dolgok, és maradtak csak a pozitív hatások.

De arra figyelj oda, hogy májkárosító hatása lehet, tehát érdemes bizonyos időközönként májtesztet végeztetni, ha úgy döntesz, hogy szeded.

2018. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elég sokáig szedtem, végül azért kellett váltanom, mert hányingerem volt tőle. Nagyon bánom, mert ez volt a legjobb antidepresszáns, amit eddig próbáltam. Valóban segített, szerintem érdemes kipróbálni. Viszont tőlem havonta vért vettek ott helyben a pszichiátrián, elvileg ez kötelező, mert veszélyes lehet a májra.
2018. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En nem erzekeltem eddig hatást, sem mellekhatast. Alvaszavarra kaptam


Off:

Jobban károsítja a májat, mint a többi?

2018. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: igen, sajnos sokkal jobban.
2018. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!