Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős pánikbetegségre, öncsonki...

Erős pánikbetegségre, öncsonkitasi hajlamra mit javasoltok? Reszletek lennt.

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban már küzdöttem ezzel de azota rengeteg dolog történt velem valahogy elmult.par napja előjött bennem ismet az öncsonkitasi hajlam teljesen kivagyok tőle probalom legyőzni de belül egy iszonyat erős szorongást érzek amitől utana hányok szenvedek ha nem teszem meg.eddig nem tettem kárt magamba nem szeretnek.van egy imádnivalo párom akiért élek mindent megtesz h jobb legyen es a barataim is.a baj az hogy egyszerüen amiota ez par napja elindult bennem hiaba probalom terelni a gondolatom csinalni calamit nem megy.tudom h pszichiater kene de többnel jartam es rossz tapasztalataim voltak.most 05 os frontinom van 2 őt akarok naponta szesni de szétesek ugyérzem kise birok kelni az ágybol faj a fejem sirhatnekom van folyamat aludni akarok hogy ne tudjak magamrol mit tegyek? Olyan mintha az agyam ami egyébként mindig folyton jár mindenen egyponton megakadt volna.nem akarom a szeretteim életet ezzel keseriteni felek magamtol.lehet erre csak a halál a megoldás? :(

#szorongás #ÖncsonkitAsi hajlam #skizofrenia felelem
2018. okt. 3. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Öncsonkítási vágy?

Minél több pszichiáter felkeresése, ez magától nem fog megoldódni vagy pszichiátria.

2018. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez elég súlyosnak hangzik, de nyugi, túl leszel rajta. Azonnal bejelentkezni pszichiátriai gondozóba, vagy magánpszichiátehez idôpont, addig meg Frontin vagy Xanax, kettőt bevehetsz nyugodtan a 0,5 mg-osból, egyet reggel, egyet este.
2018. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!