Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségre van jó módszer...

Pánikbetegségre van jó módszeretek? Ha félek bizonyos helyektől akkor igyam le magam előtte pl. vagy nyugtató előtte? 23/F

Figyelt kérdés
Valami segítségre lenne szükségem, a relaxációs légzéssel meg tudom nyugtatni magam de a testem attól még 1 perc alatt vissza tud állni ,, menekülj " állapotba ha olyan helyre megyek.

2018. szept. 10. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
pszichiáter
2018. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam már, nem segített.
2018. szept. 10. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet kevered a pszichológussal mert a pszichiáter szükség esetén gyógyszert is felír, annak garantáltan érzed a hatását
2018. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1,5 évig szedtem antidepresszánst de voltak rosszulléteim továbbra is.
2018. szept. 10. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugtatót nem írt fel?
2018. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felírt, mindig van nálam de nem szedem csak ha minden kötél szakad. Mikor nem tudtam egy ideig, nem mertem elaludni akkor egy darab nyugtató kellett ahhoz hogy tudjak újból aludni. Hisz tudtam hogy bármi történhet ha más nem beveszem és fogok aludni. Ezért gondoltam azt hogy talán működhetne ez az exposure therapynál is. Ha valahová nagyon nem merek menni és tudom hogy rohamom lenne. Nyugtatóval nem szoktam így próbálgatni de talán az lenne a gyorsabb fejlődéshez a kulcs.
2018. szept. 11. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!