Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió lenne?

Ez depresszió lenne?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Mostanság úgy érzem nincs velem minden rendben. Mindig nagyon nyomott hangulatom van. Nem történik semmi, és egésznap szomorú vagyok. Suliból haza menni sincs már kedvem, annyira utálok otthon lenni. Anyukámmal és a férjével élek. Nagyon nem szeretek otthon lenni. Naponta úgy felidegesítenek hogy kisebb tárgyakat verek a földhöz, bele-bele verek a falba. Aztán este pedig óra hosszákat sírok. Azóta vagyok ilyen, amióta anyám megismerkedett azzal a férfivel. Nagyon nem kedvelem. Néha már azon gondolkozom mi értelme van egyáltalán annak hogy élek. Régen egyáltalán nem voltam ilyen. Fogalmam sincs mitörtént velem. A válaszokat előre is köszönöm!

#vagy esetleg mas?
2018. okt. 5. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg én másra tippelnék, de fordulj pszichológushoz, mert ennyiből egy szakember se tudna diagnózist felállítani, nemhogy a GYK népe.
2018. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem depresszió, megnyugtatlak.
2018. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamaszkor, hormonális változások, elvált szülőkkel terhelve. Nem valószínű, hogy depresszió.
2018. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Úgy érzed nem vagy elég fontos anyukádnak? Simán lehet enyhébb személyiségzavar. Kérd meg anyukádat, hogy vigyen el pszichológushoz. Ha vannak öngyilkos gondolataid, akkor mindenképp. Sok embernek van és nem is tudnak róla. Sokféle személyiségzavar létezik. Van, aki nem veszi észre, van, akivel nem lehet megértetni. Attól is függ, hogy hogy viselkedett veled korábban, nagyon kis dolgoktól is kialakulhat. Ha szeretnél valakivel beszélgetni, írj nyugodtan.
2018. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!