Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszio vagy fobias...

Ez depresszio vagy fobias betegsegem miatt van?

Figyelt kérdés
Minden nap hanyingerem van,allandoan fazom,nincs etvagyam nagyon keveset eszek. Nem szeretek emberek kozt lenni mert mindig attol felek hogy elhanyom magam. Nem igazan szeretek masokkal beszelgetni csak a parommal a gyermekemmel es edesanyammal meg olyannal akivel tudom hogy megert de az nem sok (1-2 ember). Barataim nincsennek pedig anno sok volt.igaz mar nem lenne anyi idom a baratkozasra de azert meg is jo lenne.dolgozni is szeretnek voltam is de ket honapnal tovabb nem birom mert elojon a fobiam(emetofobiam van) es vegem nem tudok menni tobbet. Mit csinaljak? 23/L
2018. okt. 5. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Es meg annyi,hogy nagyon erzekeny vagyok aprosagokkal is megtudnak bantani. Es kepes vagyok sokaig haragudni
2018. okt. 5. 20:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez fóbia. én voltam depresziós (aszt hiszem) na az valami pokoli volt. Légy mindig pozitív. Keres fel szakembert. Esetleg pszihológust. Az ilyen tünetek gyakran azt jelzik hogy életmódváltásra van szükséged. Egy kis sport és sok gyümölcs is segíthet. Az emberi test egy kémiai csoda ha valami megboritja a kémiai egyensúlyát borul minden és szer nélkül mész tripre.

Esetleg pároddal mehetnél minden hétvégén kiesebb tömegbe, majd egyre nagyobba hogy szokd emberek közelségét. (gyakran mozdultok ki? Ha nem csináljatok programot. Most már a tél is nem sokára itt van, tudtok menni korizni, forralt boros fesztiválokra, karácsonyi vásár stb.

Esetleg próbálj meg meditálni, jógázni. (ha úgy gondolod vegyél elő a hozzád legközelebb álló szentiratot olvasgasd és vagy mást - szóval mondjuk bkv, vonaton foglald le magad, mindig foglald le az elméd.

De mindenképpen keres fel szakembert. A depreszióból még csak ki lehet jönni de egy fóbia azért már tényleg nem játék.


Sok erőt a gyógyuláshoz!

2018. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már inkább depresszió, bár még az enyhébb formája. A háziorvosod tud javadolni pszichológust, vagy akár magánhoz is elmehetsz-bár azok az árak kicsit irreálisak.
2018. okt. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!