Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy álmos...

Miért van az, hogy álmos vagyok de nem akarok aludni? (Depresszió)?

Figyelt kérdés

Olvastam itt, hogy ez a depresszió első tüntene is lehetne?

Nem érzem magam rosszul, csak úgy érzem, ha délután dolgozom nappal nincs sok időm mindenre és ilyenkor nem tudok/ szeretnék elaludni. Ilyenkor mintha fölöslegesenek tartanám az alvást. Szerintetek ez normális?


2018. okt. 4. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Persze, majd alszol a sírban
2018. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segítettél :)
2018. okt. 4. 23:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem normális, csak ilyen az élet

de amúgy ha jól érzed magad elegedett vagy akkor semmi köze a depresszióhoz

én is álmos vagyok, de nem akarok aludni, meg nem is tudnék...

minden szaron kattog az agyam már vagy 2 hete és nem is nagyon megy miatta az alvás, de mellette boldog vagyok, szóval tuti nem depresszió nálam


de hogy te mit érzel azt csak te tudhatod

2018. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Én is hasonló helyzetben vagyok.


Reméltem is, hogy nem depresszió.

2018. okt. 4. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valahogy a munkaidő-beosztásod nem kedvez a bioritmusodnak és pont akkor kellene elaludnod, amikor valójában nem is ahhoz lenne kedved.

Én nem hallottam egyébként ilyenről, hogy ez a depresszió első jele lenne. Nekem sose kezdődött így.

2018. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
könyörgöm hagyjátok már abba az ön-diagnosztizálást képzeletbeli betegségekre. ha nem alszol akkor nem vagy elég fáradt, ennyi. hidd el ha az leszel akkor úgyis elmész lefeküdni. annyit tudjál hogy hat óránál kevesebb alvás konkrétan rákkeltő is lehet. szóval úgy tartsd feleslegesnek hogy előtte utánanézel hogy mennyi szrságot okoz. 👌🏻🤦🏻‍♀️
2018. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ígyál meg esténként egy Magnosolvot (magnézium), úgy fogsz aludni tőle mint akit fejbevágtak. A citromfűtea is segíthet

(Én régebben volt hogy kétnaponta aludtam)

2018. okt. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem értem minek ez a sok negatív komment.

Úgy tudom ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk!


Köszönöm az értelemes és hasznos válszokat! :)

2018. okt. 5. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!