Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom ez panikroham e?

Nem tudom ez panikroham e?

Figyelt kérdés

Hallottam mar sokat rola,olvastam is dolgokat,de nem tudom,hogy amit en ateltem az panikroham volt-e.Ilyenkor mi jatszodik le az emberben?

Nekem ugy nezett ki legutobb,hogy el kezdett remegni a labam,nehezebben vettem levegot,es eppen irtam az egyik baratnomnek,hogy erzem,hogy most panikrohamom lesz(volt mar ilyesmi tobbszor is).Majd ezutan remeges,legszomj,halalfelelem,zsibbadas,siras.Kb ennyi volt,egy 20 percig tartott,ezalatt letusoltam,hatha jobb lesz.Amint irtam tobbszor volt mar ilyen,de nem tudom,hogy ez annak szamit-e,hogy ilyenkor kepes e arra az ember hogy mondjuk elmenjen letusolni,meg mas cselekveseket folytasson,meg hogy ezt igy tenyleg elore lehet erezni mikor kezdodik vagy ilyenkor tenyleg megszunik a vilag es nem tudsz mast csinalni?

En remelem,hogy ez csak valami szimpla stressz miatt van,de kicsit beparaztam mivel volt,hogy egy nap tobbszor is elofordult,sot ejjel is erre keltem.Elore is koszonom,ha tudtok segiteni!


2018. okt. 6. 13:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Plusz infok meg hatha ezzel elorebb vagyok.Szedultem is nagyon es pulzusom 130 folott volt.Nem tudom a 130 sok-e :/
2018. okt. 6. 13:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az. Nekem is ilyenem volt. Ha tudatosan próbálom átvészelni is rossz, de akkor nem nyom le annyira hogy ne tudjak magamról.

Nekem akkor kezdődtek amikor a sulival végeztem és anyám elköltözött tőlünk. Apám sem velünk él. A nagyszüleim a szüleim. :(

Ha neked is volt valami rossz az életedben akkor az hozhatta elő.

2018. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez az. Egész jól leírtad. Jó lenne, ha a háziorvosod felkeresnéd. Biztosan tudna segíteni. Pl. kivizsgáltatna, hogy nem e testi eredetű a baj, mert akkor azt kellene kezelni. Vannak megelőző technikák ( a zuhanyzás az nem az ). Szóval van segítség.
2018. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hu hat mit is mondjak,oszinten nem igazan lepodtem meg :/

Koszonom nektek a valaszt!A zuhany csak egy pelda volt,hatha a hidegebb viz megnyugtat kicsit:)

Azt hiszem keresek valami szakembert es csak remelem, hogy el fog mulni.

2018. okt. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!