Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki probalta mar az eksztazit...

Aki probalta mar az eksztazit mennyire volt kepszakadas? Mennyire emlekeztek masnap?

Figyelt kérdés

2018. okt. 9. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

en probaltam,meg harmadik nap utan is emlekeztem,hogy mi lesz jovo heten.

Hajra,jo irany a total meghulyules fele...sok sikert!

2018. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem a jovohetre hanem masnap ami az este tortent vele mikor bevette
2018. okt. 9. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

amikor bevette nem tudni jovo heten mi lesz.

Ezert nem kell bevenni semmit,igy minden tiszta marad,es nincsen problema,hogy mi is volt előtte.

2018. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem a laszti erősségétől függött. Mikor erősebbet vettem be akkor azért több képszakadás volt. De akkor se sok, 2-3 "pillanatra" nem emlékeztem az estéből. Mikor gyengébbet vettem be akkor max 1x volt képszakadás,kb 3-4 percig.
2018. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy idoben sokat lasztiztam, heti egy buli, egy buliban siman 3-5 db.

Soha nem volt kepszakadas.

Viszont most mar inkabb a pszichedelikus drogokat reszesitem elonyben, mivel kevesebbet jarok bulizni.

2018. okt. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez attól függ hany mg mdmas en 120 körüli javasolok elsőre nagy képszakadás nem hiszem hogy lesz az egész estéd (vagy nem tudom hol akarod) kicsit homájos lesz de nagyon sok mindenre jól fogsz emlékezni
2018. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egy baratom tesojanak a kollegaja meselte hogy o csinalta mar es sosem volt kepszakadas, adagtol fuggetlenul mindig mindenre jol emlekezett

Azt is mondta ha valaki ilyen teljes tobb oras kepszakadast akar annak nem art egy 300ug acid es lesz szakadas rendesen

2019. ápr. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!