Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szeretem azt az érzést...

Miért szeretem azt az érzést hogy a mentősök vagy az orvosok lefognak hogy beadják a nyugtatót hogy lenyugodjak?

Figyelt kérdés

Vagy azt amikor a pszichiátriai osztályról megpróbáltam megszökni és visszarángattak az ápolók? (dühkitörés miatt voltam ott)

Privátba is irhattok



2018. okt. 11. 15:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Próbáld tudatosítani, hogy figyelemre és törődésre és fizikai kontaktusra vágysz és próbáld úgy alakítani az életedet, napjaidat, hogy ezt meg is kapd. Ha végképp nem megy, menj be a pszichiátriára, mondd azt, hogy ki akarod nyírni magad, akkor felvesznek az osztályra, amikor meg már bent vagy, kezdjél el raplizni, és akkor majd lefognak és adnak nyugtatót.
2018. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy pszichiáter vagy agyműködéssel foglalkozó biológus talán tudna rá választ adni. Én annyit tudok, hogy a kisgyermekekkel foglalkozó pszichológusok ismerik azt a jelenséget, hogy az újszülött csecsemőkre kifejezetten nyugtatólag hat, ha egészen szorosan bepólyázzák őket (hogy szinte mozdulni se tudjanak), szinte úgy, mint ahogy a régi egyiptomiak a múmiákat begöngyölték. Ez összefügghet talán a korábbi magzati léttel, amikor a magzat alig tud mozogni a szűk anyaméhben szorosan összekuporodott állapotban. Viszont láttam egy amerikai filmet, amely dramatizált formában játékfilmként feldolgozta annak az amerikai nőnek az életét (sajnos most nem tudom felidézni a nevét és a film címét sem), akit autistaként diagnosztizáltak és nagyon nehezen derült ki, hogy emellett kifejezetten tehetséges és állattenyésztési/vágóhídi technológiában nagyon nagyot alkotott az állatok viselkedésének megfigyelése terén. Na, Ő volt olyan, hogy őt kifejezetten megnyugtatta, ha szorosan bezárta magát valamilyen doboz-szerű szerkezetbe.
2018. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na, megtaláltam (jó ez a google): A nő, az autizmus meg a tehenek - kritika - HBO Magyarország


Temple Grandin a nő neve

2018. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kezdem megerteni azt a teóriát, hogy vannak akik nem feltetlenül valók a társadalomba és jobb lenne elzarni őket és meggátolni a szaporodasukat. Hogy ki is írod az nagyon gaz. Nem is hiszem, hogy igaz. Mivel simán elérhetnéd kicsit örjömgsz az itcán ordítozol mahadban beszélsz csapkodsz és máris rádhívják a mentőt. Ha nincs jobb dolgod....

Szanalmas mondjuk

2019. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!