Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham volt?

Ez pánikroham volt?

Figyelt kérdés

Tegnap este 8 körül értem haza hulla fáradtan suliból, lezuhanyoztam és egyből indultam aludni. Nagy nehezen sikerült elaludnom, aztán 11 körül arra keltem fel, hogy anya pasija kihangosítva nevetgél és elég nagy hangerővel beszél anyával telefonon a szobám ajtajánál. Nos, megkértem hogy hagyja abba hogy aludhassak, de nem érdekelte. Mindig is alárendelt voltam neki mindenféle téren. (Voltak visszaélések) Aztán becsuktam az ajtóm és elkezdtem sírni, beestem az ágyámba és olyan volt mintha fulldokolnék a sírástól, elegem volt mindenből. Fájt a mellkasom, mintha egy gombóc lett volna a torkomban. Így tudnám leírni az érzést. Nagyon sokáig nem tudtam abbahagyni a sírást. Szerintetek ez pánikroham?


16/l


2018. okt. 12. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem, ez csak sima sírás.
2018. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez "csak" egy kiborulás volt. A pánikroham más fogalom.
2018. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt pánikroham, az sok esetben nrm is jár együtt sírással. Kieresztetted a gőzt, jól kisírtad magad.
2018. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem pánik roham volt.
2018. okt. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!