Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik rohamom volt 2018....

Pánik rohamom volt 2018. Április.17-dikén és utána depresszió plusz szorongásom lett a mai napig nem érzem magam teljesen meg gyógyultnak mert teljesen meg változtam! Valakinek sikerült legyőznini ezt és ha igen akk mennyi időbe telik? 22 (fiú).

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy hosszabb folyamat,nem így működik hogy most meggyógyultál és többé nem lesz pánik..sokmindentől függ, pl mitől alakult ki akkor és azok az okok fennállnak e,mennyire tudod leküzdeni a szorongásaidat stb.de ezt te is érzed.
2018. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus, pszichiáter látott? A gyógyszer nem megoldás.
2018. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az előtt este ittas voltam és eltünt a báttyám és én nagyon meg ijettem h mitörtént vele és mikor megtanáltam azt mondta, hogy kirabolták.

Másnap reggel pánik rohamom volt.

Pszichológus nál voltam és írt ki gyógyszereket, de ezek ukrán termékek mivel Ukrajnában lakom. És segitet valamien szinten mert sokkal jobban érzem magam nincsenek (félelem érzéseim, jobb az étvágyam) de ami zavar h amikor kimozdultam intthonról beültem egy kávézóba a barátommal és azt éreztem, hogy mint ha a nyaki izmaim nem engedelmeskedne mert próbálom elfordítani a fejem és mint ha valaki fogná a fejem és nem engedi.

Már nemtudom mitcsináljak mert ez igy nem élet ,hogy csak itthon ülök/fekszem régen szerettem szórakozni most meg abszolut semmi sem érdek.

2018. okt. 15. 00:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor az ok ami kiváltotta a pánikot már rendeződött,de ha hajlamos vagy rá (és ezek szerint igen),akkor figyelj oda magadra és a gondolataidra mert más rendkívüli esemény is okozhat pánikot nálad.Legfőképpen a hosszan tartó szorongás vagy az elfojtott (negatív) gondolatok hajlamosak előidézni ilyet az erre érzékenyeknél...ügyelj erre.
2018. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem idővel vissza tér az igazi énem és újra az a vidám fíú leszek akik a legapróbb dolgoknak is tud örülni. Próbálom magam távol tartani minden negatív dologtol távoltartani magam mint PL (alkohol, kávé, cigaretta) mondjuk alkohol nem fogyasztok már 4 hónapja.
2018. okt. 22. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!