Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire furcsa ha egy lány 3...

Mennyire furcsa ha egy lány 3 éve nem sírt?

Figyelt kérdés

20L

A barátaim is mindig megjegyzik hogy soha nem láttak sírni.

A családomban ketten is elhunytak szomorú voltam de nem tudtam sírni még a temetésen sem(szégyeltem magam mert mindenki zokogott mellettem) pedig szerettem a nagyim nagyon sokszor meglátogattam.

Azért sem sírtam mikor szakítottam a barátommal akivel a fél életemet leéltem.


2018. okt. 14. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj megfelelni senkinek. Miért lenne furcsa a nem sírás? Én nem emlékszem, hogy mikor sírtam utoljára. Jó pár éve....és kit érdekel? Senkit.
2018. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem furcsa s ez nem nemfüggő. Csak mert statisztikailag a lányok sírósabbak, attól még vannak, akik nem azok. Anyám sem sírt kb. soha, én sem szoktam. Temetésen nekem megy, de csak nagyon közeli rokonaim haltak meg s érzelmeim határozottan vannak (illetve 1-2 temetésen voltam, ahol nem közeli rokonról volt szó, ott nem sírtam, miért is tettem volna?). Úgyhogy még csak azt sem jelenti a nem sírás, hogy nem vagy érzelmes. Ez két külön dolog.

Én nem is értem, mire jó a sírás (tudjuk, hogy fizikailag megkönnyebbülést okozhat, de ez nekem eléggé kevés)... No mindegy.

2018. okt. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy lány vagy még nem kell nagyon érzelmesnek lenned.


Majd sírsz ha itt lesz az ideje. És annál szebben sírsz majd.

2018. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én se szoktam sokat. bár néha előfordul. ha érzelmi indíttatású, akkor hamar leállítom magam, én nagyon jól el tudom nyomni az érzéseimet. ha fizikai fájdalom miatt következik be, mint a legutóbbi, akkor viszont annak rettenetesen kell fájnia(tűröm eléggé).

temetésen se sírtam, meghatódottságtól se sírtam még sosem. másokért érzett aggodalomból úgyszintén nem sírtam még sosem.

amikor exemmel szakítottunk, akkor viszont örömömben sírtam, és táncoltam és énekeltem :D (nálam nagyon ritkák az ilyen önfeledt érzelmi kitörések, nem adom magam oda nekik)

2018. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!