Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan mondjam el?

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Ma nagyon nagy hülyesegét csináltam. Eszméletlenül feszült vagyok már egy ideje és ma életemben először megvágtam magam. Tudom, hogy butaság és már meg is bántam és csak rosszabb lett tőle a szorongásom. Nagyon félek mivel elég látható helyen van (a nagy okosságom) és nem szeretném rejtegetni, főleg nem édesanyám elől, de nem tudom hogy mondjam el neki, hogy reagálna. Valaki hasonló helyzetben? Tanács? 17/L

2018. okt. 15. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Anyu, hülyeséget csináltam. Rosszul éreztem magam, ezért megvágtam a kezem/lábam, de már rájöttem, hogy ez nem megoldás semmire, nagyon megbántam, és szeretném, ha segítenél megoldani a problémáimat.

Ennyi.

2018. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Ha a csuklódon van a vágás, azt hosszú ujjú pulcsival, vagy karkötővel, csuklószorítóval el tudod fedni. Ha viszont mindenképp el akarod mondani, ne húzd az időt, ess rajta túl minél előbb. Ha vársz 1-2 hetet, akkor is ugyanilyen nehéz lesz (vagy még nehezebb is, mert közben még amiatt is aggódsz, hogy addig ne vegye észre). Még ma mondd el neki, így gyorsan túl leszel rajta, és még az is lehet, hogy ad pénzt pszichológusra, aki segít a szorongásodon.
2018. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!