Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Anyukámnak van egy mentàlis betegsége, skizoafrktív zavar.

A kérdésem konkrétan annyi lenne, hogy mondjam el ezt barátonak?

Annyit tud hogy anyumnak van vmi betegsége de soha nem mondtam el neki még (és senki másnak se) higy mi ez pontosan. Többször kérdezte már de edfig midig csak kitérő választ adtam.

Igazából nagyon félek, hogy ha megtuná mi ez pontosan nem akarna velem lenni többet. (Hozzáteszem azèrte az ő családja sem mentes a mentális betegségektől, sőt ő maga is volt már zártosztályon.) A másik hogy belém nevelték (elsősorban nagymamám), hogy soha senkinek nem szabad beszélnem anyum betegségéről.



2018. jún. 5. 09:15
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia :D


Szerintem ha eléggé megbízól a barátodban akkor nyugodtan elmondhatod neki. Ha rossz néven veszi akkor valami nem okes nalatok mert miattad van veled és nem anyukad végett.

+szerintem egyszer úgyis kiderülne a dolog, elég nehéz egy ilyet eltitkolni.

2018. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!