Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt lehet eljutni...

Mennyi idő alatt lehet eljutni pszichológushoz tb alapon?

Figyelt kérdés

Először tudom hogy a területileg illetékes pszichiátriára kell időpont, és utána lehet tb alapon pszichológushoz menni.

Valakinek van tapasztalata, hogy ez mennyi idő szokott lenni kb?

Nagyon padlón vagyok, próbálkoztam már az egyetemi tanácsadóval is, de ott több mint egy hónap...félek hogy addig nem bírom, félek hogy bántani fogom magam...és nem tudok tanulni, és egy hónap alatt mindenből meg fogok bukni...semmire sem tudok figyelni.



2018. okt. 18. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Bemész a háziorvoshoz, ír neked egy olyan beutalót a pszichiáterhez, amin fel van tüntetve, hogy "sürgős". Szóval kb a következő rendelésre is mehetsz ilyen beutalóval, akár már aznap is. Nekem így volt, csak azért mondom. (Amúgy ha ilyen gondolataid vannak, több, mint valószínű, hogy gyógyszert is kapsz, erre készülj fel.)

Mikor én később mondtam a dokinak, h szeretnék menni pszichológushoz, az is már a következő héten megvolt, pedig én nem voltam sürgős eset, de tényleg nagyon nem mindegy, hol van az ember. Ezek csak a saját tapasztalataim.

2018. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem pszichológushoz hanem pszichiáterhez.
2018. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!